Přednáška: Napadá vás pes? Je agresivní vůči cizím psům? Nebo naopak se velmi bojí?

Napadá vás pes? Je agresivní vůči cizím psům? Nebo naopak se velmi bojí? 

Víte, že strach přechází v agresi?

Chcete pochopit agresi u vašeho či cizích psů? Chcete znát rozdíl mezi agresí a strachem? Chcete se naučit řešit agresivní chování psů nenásilným způsobem?

Obsah přednášky: ✅
Agrese jako součást přežití druhu. Vznik agresivního chování. Včasné rozpoznání nastupující agrese. Pozitivní metody a postupy pro řešení agresivního chování. Příčiny a typy agresivního chování. Práce s agresivními psy pro navrácení důvěry v člověka, lidi, psy a situace. Příčiny agresivního chování (nejčastější chyby v komunikaci vedoucí k posilování problému. Práce s emocemi psa, rozpoznání, změny.
Zeslabování pomocí správné komunikace. Učení správnému chování. Postupy zvyšování sebedůvěry. Příklady vyřešených případů z praxe. Hry pro řešení agresivního chování.

🚩Cena: 350,-Kč

Přihlášky zde:https://prihlasky.kynolog.cz/

Ing. Pavel Bradáč
tel. +420 721 647 970
www.PsychologPsu.cz
e-mail: pavel@bradac.cz

Ing. Pavel Bradáč o sobě:

Výcviku a výchově psů se věnuji od roku 1993 a profesionálně od roku 2009. Pomáhat s problémovým chováním psům a jejich majitelům beru jako své poslání. Hlavními postupy je učení správné komunikace a budování vzájemného vztahu majitele a psa založeného na důvěře a vzájemném respektu. Neustále hledám a rozšiřuji možnosti pozitivních metod výcviku a výchovy pomocí her a radostných prožitků. Snažím se také pozitivní metody výcviku a výchovy psů učit trenéry a majitele psů, a také vysvětlovat a šířit. Škola pracovní a zábavné kynologie (www.kynolog.cz) je důsledně používáme už let, a ročně na víkendových a týdenních akcích je zažije přes 1400 psů se svými majiteli. Proto aby byly dostupné v celé ČR a i na Slovensku zakládám s franchizovými partnery od ledna 2016 první Dobré psí školy (www.DobraPsiSkola.cz, pro zájemce o psí školu je web www.superdog.cz), které budou používat výhradně pozitivní metody. Používání bolest působících pomůcek považuji za špatné a ukazující pouze na neschopnost zvládnout chování psa pozitivními metodami.

Stál jsem u základů některých psích sportů v ČR, jako je treibball, discovering nebo heroparkur. Tyto sporty jsou vždy voleny a trénovány v souladu s filozofií vzájemné harmonické spolupráce člověka a psa.

I přes to že se věnuji zejména základům vztahu člověka a psa a problémovému chování, mají psi, kterým jsem dal základy vztahu, motivace a výchovy mnoho sportovních a soutěžních úspěchů v ČR a zahraničí, obvykle ale už pod jinými organizacemi, například vicemistr světa ve vodní záchranařině.

Témata mnou pořádaných přednášek, seminářů a vícedenních pobytů:

Jak přemýšlí a vnímá pes, Agrese a agresivní chování u psů a mezi psy, Separační úzkost u psa, Bázlivost + jak přežít Silvestra, Jak se pes učí, Tři pilíře vztahu člověka a psa, ZOO Praha pro reaktivní psy, Psí škola HROU, ZENový výcvik psa (aneb dva cviky stačí), Odpoledne pro reaktivní psy, Komunikace psů aneb Rozumím svému psovi?, Vrčení u misky, žárlení, zdrojové chován , Jak si správně hrát (psí škola hrou), Den pro psí výtržníky – pozitivní řešení problémového chování, Pozitivní posilování pro začátečníky, Speciální hry pro modifikaci psího chování, Vztah se psem krok za krokem, Nežádoucí štěkání pozitivně, Strach, stres a bázlivost u psa;
Problémové chování psů – intenzivní víkend, Výcvik záchranářských psů na moři, Chorvatsko, i pro začátečníky, příprava na zk. IRO, Radost zůstat sám aneb Řešíme separační úzkost, Vztah a poslušnost – speciální letní psí tábor +pozitivně, Vztah a poslušnost – pozitivně pro začátečníky i pokročilé, Psí hry pro vztah, chování a poslušnost, Pestrý výcvikový víkend pro psy, Velikonoční supersocializační psí speciál, Pohodové plavání (vodní záchranařina) “příměstský” týden, Vztah se psem a poslušnost pomocí her, Pestrý výcvikový víkend pro psy II, Dobrá výchova štěněte, Vztah se psem a poslušnost, Chorvatsko se psem – Pohodové plavání (Vodní záchranařina), Víkend pro psí výtržníky – intenzivní seminář, Pes bez vodítka – speciální víkend, Dobrá psí akademie – týdenní intenzivní kurz, Supersocializační a výcvikový výlet do KovoZoo UH

Sdílet na sociálních sítích:

Komentáře jsou vypnuty.