Běh pro nadaci

KILOMETRY PRO ZVÍŘATA

Projekt Kilometry pro zvířata realizuje nadace úspěšně již několik let. Cílem projektu je osvěta a šíření témat ochrany zvířat a oslovování veřejnosti k podpoře ochrany zvířat v České republice.

Sportovci, kteří mají zájem podpořit činnost nadace, se mohou do tohoto projektu zapojit. Naši běžci se účastní různých běžeckých závodů v České republice, ale i v zahraničí. Běžci tak prezentují Nadaci na ochranu zvířat a její charitativní aktivity, kampaně a projekty. V rámci tohoto projektu každý registrovaný běžec za každý 1 uběhnutý kilometr v tréninku i v závodech věnuje 1,-Kč nadaci.

Jak se stát součástí našeho týmu?

Je to úplně snadné. Oblékni triko, nazuj boty a začni běhat. Poctivě zapisuj kilometry a za každý kilometr zapiš jednu korunu. Jednou za měsíc podtrhni, sečti a výslednou částku pošli na účet nadace. A je to! Vyvěsíme zde tvou běžeckou fotku. Nevíš jak začít nebo naopak stále začínáš? Napiš nám, domluvíme se a vyběhneme společně (Praha).

Pokud je to pro tebe finančně nebo časově náročné, můžeš nás podpořit třeba jen jednorázově účastí na závodě nebo jiné akci.

Osobní vzkaz dárcům a sponzorům

Obracíme se na Vás s prosbou o finanční podporu Nadace na ochranu zvířat a to se vší úctou a s ohledem na ty, kteří přispět nemohou. Předem Vám děkujeme za jakoukoli částku zaslanou na bankovní účet Nadace na ochranu zvířat, vedený u ČSOB a.s., číslo účtu: 208077066/0300.

DĚKUJEME, ŽE SPOLU S NÁMI POMÁHÁTE ZVÍŘATŮM!

BEZ VAŠÍ POMOCI SE NEOBEJDOU!

Číslo účtu: 208077066/0300

 

Pro více informací nás prosím kontaktujte:

Tel.: +420 222 135 460

Email: nadace@ochranazvirat.cz

Komentáře jsou vypnuty.