Sociální marketing

Facebook Nadace na ochranu zvířat

Nadace provozuje stránky v sociální síti Facebook, na nichž (stejně jako na svých internetových stránkách) pravidelně informuje veřejnost o nadačních aktivitách, projektech, kampaních a akcích pro veřejnost, včetně informací o jejich průběhu a výsledcích. Dále zde nadace medializuje a řeší případy zvířat v nouzi (SOS Zvíře), pravidelně zveřejňuje nabídku zvířat k přímé i virtuální adopci, publikuje výzvy k veřejnosti na pomoc v konkrétních případech zvířat, upozorňuje na akce, události, projekty a kampaně jiných organizací, či informace na aktuální téma apod.

https://www.facebook.com/NadaceNaOchranuZvirat

 

Instagram Nadace na ochranu zvířat

Od roku 2017 má Nadace na ochranu zvířat účet i na sociální síti Instagram. Pravidelně přidává fotografie z akcí, které pořádá, zajímavé momentky, aktuální dění, fotografie z vystoupení a mnoho dalšího. Lidé, kteří chtějí Nadaci na ochranu zvířat podpořit, mohou používat hashtag #nadacenaochranuzvirat.

https://www.instagram.com/nadace.na.ochranu.zvirat/

 

Youtube Nadace na ochranu zvířat

Nadace disponuje také vlastním profilem na Youtube, na němž zveřejňuje zejména videa, filmy a fotografie z akcí, kampaní, projektů nebo petičních iniciativ, ze světa zvířat.

https://www.youtube.com/@ochranazviratcz

Komentáře jsou vypnuty.