BENEFIČNÍ KONCERT NADACE NA OCHRANU

BENEFIČNÍ KONCERT NADACE NA OCHRANU

s podtitulem „Děkujeme, Marto.“

V neděli 16. 12. 2018, od 19:00 hodin, v Rock Café, Národní 116/20, Praha 1 je pořádán Benefiční koncert Nadace na ochranu zvířat s podtitulem „Děkujeme, Marto.“

Dramaturgický koncept koncertu je pojat jako komponované pásmo nejznámějších skladeb Marty Kubišové, zpěvačky a patronky Nadace na ochranu zvířat.

Hlavními účinkujícími jsou zpěvačky Markéta Procházková a Bára Smejkalová. Jejich hosty, kteří vystoupí v rámci programu benefičního koncertu, jsou Marta Kubišová, Tereza Mašková a Tomáš Savka, Dominika Červinková a Anna Šitnerová – ViViD Dance Company, Ester Godovská a další hostující hudebníci.

Benefiční koncert Nadace na ochranu zvířat je poděkováním Martě Kubišové, která od roku 1992 nezištně a s ohromným nasazením pracuje ve prospěch ochrany zvířat, a také všem lidem dobré vůle (i Květě), kteří mají rádi zvířata a jejich osud jim není lhostejný, kteří podporují nadaci a spolu s ní pomáhají zvířatům.

Koncert doprovází výstava fotografických koláží „Ráj na Zemi pokračuje“ autorek Silvie Milkové a Jany Butzke alias Spektákl jsoucno, pořádaná pro Nadaci na ochranu zvířat v galerii Rock Café, v termínu od 4. 12. 2018 do 4. 1. 2019. V neděli 16. 12., od 17:30 hodin, proběhne vernisáž s komentovanou prohlídkou výstavy a zároveň performance Spektáklu jsoucno.

V neděli 16. 12., v 18:00 hodin, v galerii Rock Café proběhne slavnostní rozsvícení Stromu přání Dokonalé Lásky, která je výrobcem čistě přírodních veterinárních přípravků a je hlavním partnerem benefičního koncertu.

 

Poděkování Nadace na ochranu zvířat

Markétě Procházkové a Báře Smejkalové, zpěvačkám, iniciátorkám a hlavním protagonistkám benefičního koncertu,

Martě Kubišové a všem účinkujícím, kteří vystoupí v rámci koncertu bez nároku na honorář,

Silvii Milkové a Janě Butzke, fotografkám a performerkám, autorkám výstavy koláží se slibným názvem „Ráj na Zemi pokračuje“,

Ivanu Pinkavovi, autorovi ústřední fotografie k Benefičnímu koncertu Nadace na ochranu zvířat,

časopisu HAF & MŇAU za mediální podporu a dlouholeté partnerství

a

Dokonalé Lásce za podporu, pomoc a spolupráci v ochraně zvířat. A za dokonalou lásku.

Sdílet na sociálních sítích:

Komentáře jsou vypnuty.