Benefiční prodej pohlednic a veřejná sbírka

Nadace na ochranu zvířat při příležitosti Světového dne zvířat zorganizovala benefiční prodej pohlednic se zvířecími motivy.

 

V pátek 3.10. 2003 jste měli možnost po celý den  potkat v pražských ulicích mladé lidi  označené logem Nadace, některé i vyzdobené maskami zvířat. Tito dobrovolníci nabízeli kolemjdoucím pohlednice s motivy evokujícími zvířecí svět. Akce se účastnilo na 40 mladých lidí ze tří pražských škol a několik dalších dobrovolníků, celkem bylo vybráno více než 20 000,- Kč.  Podobná akce se bude ještě opakovat, takže Pražané i návštěvníci hlavního města budou mít ještě možnost koupí pohlednic přispět na ochranu zvířat. Doufáme, že se podaří prodej rozšířit i do jiných měst, takže bude možnost přispění i jinde než v Praze. Finanční prostředky, získané prodejem pohlednic, budou využity pro osvětovou a vzdělávací činnost Nadace, na podporu útulků pro psy a kočky a záchranných stanic pro handicapované volně žijící živočichy po celé ČR a na další aktivity spojené s ochranou zvířat.

 

Prodejem pohlednic zahajuje Nadace na ochranu zvířat aktivity spojené s veřejnou sbírkou, schválenou Magistrátem hl, města Prahy. Od počátku Adventu budou lidé nacházet na různých místech Prahy také kasičky s logem Nadace (viz přiložené foto). Takto vybrané peníze budou také využity v souladu s účelem sbírky a s posláním a cíli Nadace na ochranu zvířat – na rozvíjení péče o zvířata a harmonizaci vztahů člověk-zvíře-životní prostředí. (O zahájení sbírky do adventních kasiček Vás budeme blíže informovat prostřednictvím další tiskové zprávy přibližně 3 týdny před jejím zahájením, stejně tak i o dalším benefičním prodeji pohlednic.)

 

Záštitu nad celou sbírkou převzal primátor hl. města Prahy MUDr. Pavel Bém, mediálním partnerem je Český rozhlas 2.

Konto této sbírky, na které je také možno přispívat, je 576843713/0300.

 

 

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 

Internetoví partneři


 

TOPlist