Znovu rozbíháme Kilometry pro zvířata!

31.07.2015

Sympatický projekt Kilometry pro zvířata, pod který se v minulosti "podepsalo" několik nadšených a zvířata-milujících sportovců, bude znovu aktivní! Zaběhejte si s námi a pomozte přispět na ochranu zvířat, vybíháme ve čtvrtek 13.8.2015 v 19:30 (sraz od 19:00 do 19:15 u metra Ládví, na prostranství u fontány a kina)! Centrálním dějištěm bude pražský Ďáblický háj, ovšem běžet se může kdekoli... 


Projekt Kilometry pro zvířata je postaven na myšlence 1 uběhnutý km = 1 Kč na ochranu zvířat; stačí si spolu s uběhnutými kilometry střádat "uběhnuté koruny" a poté je zaslat na účet Nadace na ochranu zvířat.
Jednorázová akce v Ďáblickém háji však bude fungovat na jiném principu, dobrovolným startovným bude jedna DMS ve tvaru DMS OCHRANAZVIRAT poslaná na číslo 87 777. To se však znovu dozvíte také na místě :-). Vymezená trasa bude dlouhá cca 5 km.

Nejste z Prahy a přesto chcete pomáhat během? Připojte se k nám alespoň na dálku a zaběhněte si vlastní trasu! Jedna z přidružených běžeckých akcí se bude konat např. v Uherském Brodě.


Těšíme se na shledání,
sportu a zvířatům zdar!

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujckaPartnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 

Internetoví partneři


 

TOPlist