Pomozte naplnit misky v útulcích 2015

26.06.2015

Vážení kolegové a přátelé, 
Nadace na ochranu zvířat a spol. Mars Czech, s.r.o., výrobce krmiva značek Pedigree a Whiskas, pořádají také v letošním roce charitativní kampaň „Pomozte naplnit misky v útulcích“. V pořadí již 7. ročník kampaně „Pomozte naplnit misky v útulcích“ přinese krmivo psům a kočkám v útulcích v České republice. 

Koncepce a mechanika kampaně zůstávají stejné jako v uplynulých letech. Výběr útulků provede nezávislá výběrová komise složená z přizvaných odborníků, a to na základě dotazníkového průzkumu mezi útulky, realizovaného nadací, a výsledků programu pravidelných kontrol SVS ČR.


Pokud se chcete do tohoto dotazníkového průzkumu zapojit, formulář můžete stáhnout zde (v PDF), internetový odkaz na online dotazníkový průzkum pak najdete tady: http://goo.gl/forms/PSgJ8syAy3

 Jednotlivá políčka vyplníte tak, že do bílého pole u odpovědi kliknete myší. 
 Upozorňuji, že políčka označená červenou hvězdičkou (*) jsou povinná. Pokud je nevyplníte, dotazník nebude odeslán. Pokud do povinného políčka nemáte žádné informace, napište prosím alespoň ne, nevím, není… apod.
 Po vyplnění dotazníku prosím klikněte na políčko Odeslat, které se nachází v levém dolním rohu. Bez odeslání nebude dotazník doručen. Dotazník byl správně odeslaný pouze v případě, že se Vám na monitoru objeví v okénku informace o úspěšném odeslání dotazníku.
 Pokud budete mít problémy s vyplněním dotazníku online, můžete si vytisknout dotazník ve formátu PDF (viz příloha e-mailu). Vytištěný a vyplněný dotazník pak prosím zašlete na adresu:
Nadace na ochranu zvířat
Pujmanové 1219/8
140 00 Praha 4

Prosíme Vás o vyplnění dotazníku nejpozději do 31. července 2015
Základní podmínkou pro získání daru je účast Vašeho útulku v dotazníkovém průzkumu, kvalitní a profesionální působení útulku a samozřejmě splnění podmínek stanovených platnými právními předpisy.
 
Více informací o kampani naleznete na internetových stránkách www.naplntemisky.cz
Chápeme, že Váš čas je velmi cenný, přesto doufáme, že čas, který věnujete odpovědím na jednotlivé otázky, nebudete pokládat za ztracený a případná materiální i finanční pomoc Vašemu útulku bude pro Vás přínosná. 
Pokud budete k vyplnění dotazníku potřebovat jakékoliv další informace či pomoc z naší strany, neváhejte nás kontaktovat emailem na adrese nadace@ochranazvirat.cz nebo telefonem na čísle 222 135 460
 
Přejeme hezký den a těšíme se na případnou spolupráci.

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujckaPartnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 

Internetoví partneři


 

TOPlist