Alena Smolíková, Wild Africa a mnoho dalšího během druhé dne FOR PETS

03.04.2015

Co zajímavého se bude dít v rámci doprovodného programu veletrhu FOR PETS 2015? Dění prvního dne jsme vám představili dříve, nyní se podrobněji podíváme na pátek…

PÁTEK 10.4.2015

Během druhého dne veletrhu FOR PETS, v pátek 10.4.2015, se na výstavišti v Letňanech představí pan Radek Klimeš, který se angažuje v Nadačním fondu WILDAFRICA Save African Animals. Specializuje se na ochranu afrických zvířat, která jsou čím dál tím více v ohrožení. Afrika je přitom jediným kontinentem, kde žijí divoká zvířata v dosud větších počtech. Přijďte si poslechnout zajímavé povídání a shlédnout krásné fotografie!

Odpoledne bude návštěvníkům předveden sport Dogfitness, a to díky společnosti Haf bez Obav a psí škole Vychovaný pes. Dogfitness je vhodným spojením cviků na protažení a celkové posílení svalstva, cvičí také psí motoriku, koordinační schopnosti psa a balanc, a to bez zbytečného přetěžování kloubů. Při tomto sportu se využívá klasických gymnastických míčů různých tvarů a velikostí.

Prostor dostane také Český klub majitelů prasátek chovaných v domácnosti, jehož členové vám povypráví o zajímavostech i úskalích soužití s prasátky. Dalším „ukázkářem“ bude Pestrá společnost zajišťující pestré kynologické služby a integrační aktivity lidem se zdravotním postižením. Mimo to se Pestrá společnost zabývá také osvětovou činností pro širokou veřejnost, provozováním galerie s výrobky zdravotně postižených osob i jejich aktivním zaměstnáváním.

Na páteční večer pak doporučujeme zejména paní Alenu Smolíkovou, odbornici na Dogdancing – mistryni Evropy, několikanásobnou mistryni ČR a úspěšnou účastnici pořadů Talentmania a Česko-Slovensko má Talent (v obou se umístila na krásném 2. místě). Na našem stánku bude k dostání také její nová publikace Od psích triků k Dogdancingu! Alenu Smolíkovou bude později následovat DiscDog klub, který předvede rovněž velice populární volnočasovou aktivitu pejskařů – Dogfrisbee. Závěrečnou třešničkou pak bude Králičí hop pod vedením Lady Šípové-Krejčové; názorně vám představí všechny čtyři disciplíny hopu: rovinku, parkur, skok daleký a skok vysoký.

V pátek své ukázky zopakují také někteří účastníci, o nichž byla řeč již v rámci čtvrtečního doprovodného programu veletrhu FOR PETS: Šimona Drábková a Helena Hejzlarová, jež předvedou poměrně novou disciplínu Hersenwerk, dále ZZSV PET-MEDIC, Dog Racing Club, Anna Krejčová (Canis Minor) a společnost Pes pro tebe.

Na přesný rozpis celkového harmonogramu se můžete podívat zde. Podrobné medailonky jednotlivých účinkujících pak najdete na naší Facebookové události.
Už se těšíte spolu s námi :-)?

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujckaPartnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 

Internetoví partneři


 

TOPlist