Veletrh FOR PETS, svátek pro všechna zvířata i jejich majitele

20.02.2015

Máte doma zvířecího mazlíčka nebo uvažujete o tom, že si nějakého pořídíte? V tom případě by vám neměl uniknout veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS. Ten se bude konat v PVA EXPO PRAHA v Letňanech již popáté, konkrétně ve dnech 9. – 12. dubna 2015.


„Na návštěvníky čeká, stejně jako v loňském roce, expozice více než osmdesáti vystavovatelů, kteří na veletrhu představí vše pro psy, kočky, ale také drobné hlodavce, savce, akvaristy nebo teraristy. FOR PETS však není jen místem, kde si lidé mohou nakoupit doplňky nebo krmiva pro své mazlíčky. Velký prostor je zde určen setkání s odborníky, chovateli a dlouholetými přáteli zvířat,“ říká manažerka veletrhu FOR PETS Zuzana Bílá. Chovatelé na veletrhu najdou také bohatou nabídku ručně šitých obojků a vodítek, pelíšků, hraček a veterinárních doplňků pro zdravou srst a zuby. 

Novinky ve výživě zde představí čeští výrobci, jako například VAFO PRAHA s.r.o. se značkou BRIT CARE, MAPES spol. s r.o., společnost Delikan s.r.o. nebo Nativia s.r.o. Distributory krmiv na veletrhu FOR PETS zastoupí například společnost Henry Schein s krmivem AATU z Velké Británie určené psům v zátěži. Chybět nebudou ani tradiční vystavovatelé se sortimentem krmiv a chovatelských potřeb - Samohýl a.s., CZ Anidis (Versele Laga), Royal Canin, ANF, Vitakraft a Pučálka s.r.o. a další.

Handsfree vodítka a další novinky

Unikátní novinku letošního roku na veletrhu představí slovenská firma Vagner NGV, a to konkrétně handsfree vodítka Lishinu umožňující majitelům mít volné ruce při venčení svého čtyřnohého mazlíčka. „Opět se zde představí společnost Farma Python z Ostravy, která spolupracuje s mnoha zoologickými zahradami v Evropě i po celém světě, v ČR a na Slovensku, a je oficiálním distributorem značek známých evropských výrobců produktů pro teraristiku. Velkým lákadlem bude také výstavní ukázka miniaturních koní od Asociace chovatelů miniaturních koní, kteří se představí rovněž v rámci ukázek v doprovodném programu v zápřahu a také v disciplíně zvané miniparkur,“ doplňuje Zuzana Bílá.

Doprovodný program


Nedílnou součástí veletržního dění bude doprovodný program, který má pod záštitou naše Nadace na ochranu zvířat. Již nyní připravujeme doprovodný program na celé čtyři dny. Stánek Nadace bude během veletržního dění sloužit jako výživová poradna, poradna při nevhodném chování zvířat či v otázkách legislativy. Značný prostor dostanou také ukázky výcviku a první pomoci zvířat, ukázky práce asistenčních a vodících psů, prezentace různorodých zvířecích sportů apod.

Specializované výstavy v rámci FOR PETS

Již počtvrté se mohou návštěvníci, kteří ještě nemají žádné zvíře, ale rádi by si nějaké pořídili, poohlédnout po budoucím mazlíčkovi například na Umisťovací výstavě koček, která proběhne ve spolupráci s časopisem Haf & Mňau. V loňském roce našlo na veletrhu svůj nový domov 19 koček. Umisťovací výstavy koček se pravidelně účastní několik útulků z celé České republiky. 

Po všechny čtyři dny bude probíhat taktéž Specializovaná výstava morčat a potkanů, kde budou vystavena všechna plemena uznaná českým standardem. Velice populární u návštěvníků jsou například bezsrstá morčata tzv. skinny. Svou účast na veletrhu potvrdil i Jindřich Šíp s výstavou zakrslých králíčků. Lada Šípová předvede ukázky velmi neobvyklé disciplíny jménem Králičí Hop.

Veletrh FOR PETS se bude konat souběžně s veletrhem potřeb pro děti FOR KIDS a veletrhem pro plnohodnotný aktivní život FOR SENIOR.
Více informací o všech veletrzích najdete na stránkách www.pvaexpo.cz,
aktuality z veletrhu FOR PETS najdete na webu www.for-pets.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/veletrhforpets

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist