Ochranazvířat.cz: Miss Kočka, ukažte svou krásku

06.11.2014

Na příští neděli 16. listopadu 2014 se chystá "unikátní soutěž mňoukajících krasavic" MISS KOČKA! Organizátoři lákají mottem: Máte doma nejkrásnější kočku? Dokažte to!
Soutěž neklade důraz na původ zvířete, zúčastnit se mohou kočky a kocouři všech plemen, barev, velikostí i stáří, stačí kočičí šmrnc a elegance. Osmý ročník této ojedinělé akce se uskuteční v KC Zahrada v Praze 11, a to od 11:00 do 17:00.

Osmý ročník soutěže MISS KOČKA

Na příští neděli 16. listopadu 2014 se chystá "unikátní soutěž mňoukajících krasavic" MISS KOČKA! Organizátoři lákají mottem: Máte doma nejkrásnější kočku? Dokažte to!
Soutěž neklade důraz na původ zvířete, zúčastnit se mohou kočky a kocouři všech plemen, barev, velikostí i stáří, stačí kočičí šmrnc a elegance. Osmý ročník této ojedinělé akce se uskuteční v KC Zahrada v Praze 11, a to od 11:00 do 17:00.


A jak to na MISS KOČKA bude probíhat? Vítěze soutěže vyberou samotní návštěvníci, některé z další titulů ale odhlasuje VIP porota složená ze známých osobností: moderátora Pavla Novotného nebo naší prezidentky paní Marcely Lund. Navíc nepůjde pouze o "soutěž krásy", akce je také charitativní. U vstupu se budou vybírat konzervy, které se hned na místě rozdělí mezi přítomné útulky. Ty budou nabízet své "krasavice" k umístění.

Více se dočtete na webu www.misskocka.cz nebo na facebookové události. Kočkám zdar!

Adresa: http://www.ochranazvirat.cz/921/czech/clanek/miss-kocka-ukazte-svou-krasku/