Tisková zpráva - Kampaň „POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH“ přinesla útulkům 48,5 tun krmiva

29.11.2013

 

Praha, 26. listopadu 2013 – Proběhl 5. ročník kampaně „POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH“, kterou realizuje Nadace na ochranu zvířat ve spolupráci se společností Mars Czech s.r.o., výrobcem krmiva značek Pedigree a Whiskas, a tak již známe množství krmiva, které bude v tomto roce darováno vybraným útulkům v České a Slovenské republice. Na základě množství prodaných výrobků těchto značek v období trvání kampaně od 15. srpna do 15. listopadu 2013 darují Nadace na ochranu zvířat a společnost Mars Czech, s.r.o. opuštěným zvířatům v útulcích 48,5 tun suchého krmiva.

„Velmi si vážíme práce, kterou odvádějí jednotlivé útulky v péči o opuštěná či týraná zvířata a máme velkou radost, že jim můžeme pomoci v podobě darovaného krmiva a ulehčit jim tak v jedné z nejdůležitějších složek v jejich rozpočtech,“říká Alice Suchanová ze společnosti Mars Czech.

Ředitelka Nadace na ochranu zvířat Mgr. Eva Hodek říká: „Celkově již bylo za dobu trvání kampaně “POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH”, včetně letošního ročníku, darováno 202,5 tuny krmiva. Jsme rádi, že můžeme spolu se společností Mars Czech realizovat tuto unikátní charitativní aktivitu, která představuje důležitou podporu českým i slovenským útulkům.“

V České republice žije více než 7 000 opuštěných psů a koček v útulcích. Jakákoliv finanční a stejně tak i materiální podpora útulků je velmi důležitá. Díky kampani „POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH“ bude letos vybraným útulkům v České a Slovenské republice darováno celkem 48,5 tun suchého krmiva značek Pedigree a Whiskas. Krmivo bude zavezeno jednotlivým útulkům nejpozději do konce tohoto roku.
Partnery výjimečné kampaně, která nemá v Čechách ani na Slovensku obdoby, jsou Nadace na ochranu zvířat a společnost Mars Czech s.r.o. Kampaň „POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH“ byla poprvé spuštěna v roce 2009 a od té doby pomáhá útulkům nejen formou darovaného krmiva, ale také podporou přímých i virtuálních adopcí zvířat z útulků a stejně tak i tím, že oslovuje širokou veřejnost a snaží se ji přesvědčit k odpovědnému vztahu ke zvířatům. Nadace na ochranu zvířat a společnost Mars Czech s.r.o. děkují všem, kteří se zapojili do letošního ročníku kampaně „POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH“.

Děkujeme, že spolu s námi pomáháte opuštěným zvířatům v útulcích.

POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH je kampaň, jejímž posláním je pomáhat opuštěným psům a kočkám v  útulcích v České republice a na Slovensku a zlepšovat povědomí české a slovenské veřejnosti o problematice útulků a opuštěných zvířat. Nadace na ochranu zvířat a společnost Mars Czech s.r.o. na této kampani spolupracují již od roku 2009. Kampaň je realizována v České republice a na Slovensku a za dobu svého dosavadního působení přinesla vybraným útulkům celkem 205 tun kvalitního krmiva značek Pedigree a Whiskas.

MARS ČESKÁ REPUBLIKA A SLOVENSKO je součástí společnosti Mars, Incorporated, jedné z největších rodinných společností na světě. Společnost Mars působí v České republice a na Slovensku od roku 1992. V současné době zaměstnává 500 spolupracovníků a přímo v České republice vyrábí značky SKITTLES®, STARBURST®, LOCKETS®, SOLANO®, SUGUS® a AIRWAVES®.

Značka PEDIGREE působí na českém trhu od roku 1992. V současné době můžete v obchodech najít více než 50 položek, které uspokojí i toho nejnáročnějšího psího spotřebitele. Již od svého vstupu na český trh nabízí značka Pedigree široké portfolio granulí, konzerv a pochoutek, které bylo v roce 2005 doplněno o psí kapsičky.

Značka WHISKAS vstoupila na český trh v roce 1992. V současnosti můžete v obchodech najít téměř 50 položek, které uspokojí i toho nejnáročnějšího kočičího spotřebitele. Značka nabízí nejen široký výběr granulí, konzerv a pochoutek, ale od roku 2004 také kočičí kapsičky.

Pro více informací kontaktujte: Martina Ježková, martina.jezkova@amic.cz
AMI Communications, Týn 641/4, Praha 1, 110 00, Tel: 234 124 112


Tisková zpráva ve formátu pdf. ke stažení

Přiložený soubor

Přiložený soubor

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist