Pozvánka na veletrh FOR PETS 2013 Nadace na ochranu zvířat – hlavní partner veletrhu FOR PETS

18.03.2013

Pozvánka na veletrh FOR PETS 2013

Nadace na ochranu zvířat – hlavní partner veletrhu FOR PETS

 

Ve dnech od 11. – 14. dubna 2013 proběhne již třetí ročník veletrhu chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

Veletrhu FOR PETS se pravidelně zúčastňuje více než sto vystavovatelů z České republiky i ze zahraničí. Veletrh je zaměřen na všechny domácí mazlíčky - kočky, psy, hlodavce, ale také na terarijní a exotická zvířata či akvaristiku. Veletrh umožní návštěvníkům nahlédnout opět do novinek a trendů v oblasti krmiv, veterinárních přípravků a chovatelských potřeb.

 

V rámci veletrhu proběhne opět doprovodný program, který si pro všechny návštěvníky veletrhu připravila Nadace na ochranu zvířat, hlavní partner veletrhu FOR PETS. Návštěvníci se mohou těšit na ukázky práce zdravotní záchranné služby veterinární Pet-Medic. Dále ukázky výcviku asistenčních a záchranářských psů, ale také ukázky zájmových a volnočasových aktivit se psy jako např. DogDancing, Dogfriesbee a Obedience. Účastníci, kteří si s sebou vezmou svého pejska, můžou navštívit tzv. „Cvičák“, kde si vyzkouší zdatnost svého pejska na agility parkuru pod vedením odborníků. Zároveň bude „Cvičák“ sloužit jako poradna, kde mohou návštěvníci získat cenné rady v oblasti výcviku a výchovy svých miláčků. Součástí veletrhu je i umisťovací výstava koček z útulků, výstava králíků a morčat, módní přehlídka psích oblečků. Dále se mohou návštěvníci těšit na pódiová vystoupení a prezentace odborníků, mezi něž patří např. Ing. Josef Duben (SVS ČR), Bc. Kateřina Plačková (fyzioterapeut pro psy), Vladimíra Tichá (kynolog), Ing. Renata Masopustová (Česká zemědělská univerzita v Praze), Dagmar Zieglerová (ZO ČSOP), MVDr. Jiří Dousek, JUDr. Jana Prchalová, Klára Pragerová (Pestrá společnost, o.p.s.), Jana B. Hejduková (Klub chovatelů a příznivců fretek a FUK), Zuzana Daušová (HELPPES, o. s.), Bc. Stanislav Beníšek (kynolog, soudní znalec), Ing. Jan Novák (ředitel Vývojového a Chovatelského centra Fitmin), Ing. Zuzana Pohanková (Lestari, o. s.), Luboš Vaněk (ZS Pátek u Poděbrad).  

 

Na doprovodném programu stejně jako v minulých letech spolupracuje řada zájmových organizací. Ukázky výcviku dovedností asistenčních a signalizačních psů odprezentuje např. HELPPES, o. s., občanské sdružení Pomocné tlapky, Pestrá společnost, o.p.s. Záchranářské práce psů předvede Záchranná brigáda kynologů Praha. Ukázky zájmových a volnočasových aktivit představí: DiscDog Klub České republiky pod vedením Yvony Andrové (Dog Frisbee), Šimona Drábková (Dog Dancing, Dog triky), Canis Minor (Dog dancing), Haf Bez Obav s.r.o. (agility parkur, Dog Fitness, Dog triky), Kristýna Másilková (Obedience), Alena Smolíková (Dog Dancing), ZZSV PET-MEDIC (První pomoci pro zvířata), Vet-servis (odchyt zvířat).

 

Pro více informací o veletrhu FOR PETS:

· navštivte internetové stránky www.for-pets.cz nebo www.ochranazvirat.cz,

· kontaktujte Ivetu Sobotkovou, PR Nadace na ochranu zvířat:

isobotkova@ochranazvirat.cz

· Můžete se také stát fanoušky Facebook profilu Nadace na ochranu zvířat.


JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist