Podpořte charitativní kalendář „Hoši děkujem(e)!“

18.12.2012

Podpořte charitativní kalendář „Hoši děkujem(e)!“

 

To není jen heslo, jež slýcháme v souvislosti s úspěchy našich sportovců a zejména hokejistů. Toto heslo ve spojení s malým nenápadným e v závorce má hlubší význam. Naši přední hokejisté se rozhodli podpořit charitativní projekt, který teprve nedávno vznikl. Je to tedy ještě mládě, ale už má sílu a velmi rychle roste.

Hokejisté z celé České republiky za podpory svých klubů propůjčili své tváře kalendáři, který přináší nejen potěchu pro ty, kteří si jej zakoupí, ale hlavně podporuje dobrou věc!

Tento kalendář „HOŠI DĚKUJEM(e)!“ 2013 přináší finanční podporu potřebnou tam, kde se jí nedostává. Jmenovitě se jedná o následující organizace – charitativní partnery kalendáře:

nadace Taťány Kuchařové „KRÁSA POMOCI“, http://www.krasapomoci.cz/, NADACE NA OCHRANU ZVÍŘAT, jejíž patronkou je Marta Kubišová, http://www.ochranazvirat.cz/.

Kalendář „Hoši děkujem(e)!“ přinese finanční podporu také mládežnickému hokeji, a to prostřednictvím Českého svazu ledního hokeje. Hokej je naše chlouba již dlouhá léta a naším přáním je mít více hokejistů, kteří budou nejen po sportovní, ale i po stránce lidské, podobní těm, kteří se aktivně zapojili do projektu „Hoši děkujem(e)!“

Své jméno se rozhodl s tímto projektem spojit i pan Karel Gott, který je bezesporu nejvýznamnější osobností českého showbusinessu již několik desítek let. Karel Gott umí svého jména využít ve prospěch nejedné charity a bez nároku na honorář propůjčuje své jméno ve prospěch dobré věci. Pro kalendář, který se rozhodl podpořit, dokonce oblékl hokejový dres a vzal do rukou hokejku.

„Jedná se o benefiční kalendář a já, jakožto fanoušek českého hokeje, jsem byl osloven, abych se k této benefici připojil. Mohu tím někomu pomoci, tak proč bych to neudělal. Budeme s Martinem Strakou na titulní straně kalendáře, a protože všichni vědí, že jsem se narodil v Plzni, mám na sobě plzeňský dres. To pro mě hodně znamená,“ říká s úsměvem Karel Gott.

Kalendář je na světě jen chvilku, ale již naplňuje své poslání.

 

Kalendář byl slavnostně pokřtěn v úterý 11. 12. 2012 v Národním domě v Praze na Vinohradech. Slavnostního večera se účastnili známé osobnosti veřejného, uměleckého a sportovního života a také zástupci neziskových organizací – charitativních partnerů projektu. I přes velkou vytíženost si našli čas mnozí aktéři kalendáře. Hokejisté, kteří jsou hlavními protagonisty kalendáře, a modelky, které jim dělají na fotografiích společnost, pochopitelně podpořili i křest kalendáře a zapojili se také aktivně do programu večera, v jehož rámci proběhla mimo jiné módní přehlídka kolekce spodního prádla a večerních šatů. Samotný křest proběhl v duchu, jaký má kalendář samotný. Vynikající hokejista, generální manažer a jednatel, kapitán HC Škoda Plzeň - Martin Straka a po jeho boku krásná Taťána Kuchařová. Stejně jako projekt podporuje dvě rozdílné věci, tak i křest probíhal „dvojmo“. Martin křtil, jak se na Plzeňáka sluší, pivem, a Taťána šampaňským. I to, jak věříme, zajistí kalendáři a celému projektu dlouhý a plnohodnotný život.

Svou přítomností tento večer podpořili i zástupci jiných sportovních disciplín, v nichž má naše země historicky také velké úspěchy, jako třeba fotbalista Antonín Panenka nebo tenista Karel Nováček, což je signál, že tento projekt jde správnou cestou.

Vrcholem večera byla dražba fotografických obrazů jednotlivých listů kalendáře. A její výsledek? Skvělý! Vždyť jen titulní fotografie kalendáře se vydražila za báječných 56 tisíc Kč. Dobrý začátek sotva nastartovaného charitativního projektu.

Nesmíme opomenout i kulturní stránku slavnostního večera, o níž se postaraly - jak jinak, než krásné dámy – Gabriela Gunčíková, Jitka Válková a v neposlední řadě i Monika Absolonová.

Těm všem patří naše poděkování.

A co na to říká pan Libor Krasanovský, jednatel společnosti ELEKTROMEDIA s.r.o., známé hlavně jako ELME.CZ, která je hlavním partnerem projektu?

Nejprve bych chtěl poděkovat Martinu Strakovi, který nejenže fotil pro kalendář, ale také podpořil projekt svým přístupem a i křtu se ujal profesionálně. Dále děkuji všem zúčastněným hokejistům a také jejich klubům za prostory, v nichž focení kalendáře probíhalo. Velice děkuji panu Karlu Gottovi, který propůjčil svou tvář na titulní stranu kalendáře. Poděkování patří také modelkám, které přispěly k hokejové atmosféře kalendáře svou krásou a pochopitelně všem, kteří se na přípravě a tvorbě kalendáře podíleli a nadále podílejí. Děkuji také charitativním partnerům kalendáře – Nadaci na ochranu zvířat, Nadaci veselý senior a velký dík patří i nadaci Krása pomoci, jejíž patronka Táťána Kuchařová dokonce díky křtu odložila svůj odlet, čehož si velmi vážím. Poděkování patří pochopitelně i účinkujícím - Gabriele Gunčíkové, Jitce Válkové, Monice Absolonové, moderátorům večera Soně Votrubové a Ivo Apfelovi. Díky vám všem, kteří jste projekt podpořili, je již v tuto chvíli k dispozici více než 400. 000 Kč, které poputují na dobrou věc. 200 tis. Kč mládežnickému hokeji, 100 tis. Kč nadaci Krása pomoci a dalších 100 tis. Kč Nadaci na ochranu zvířat. Pěkný start. Věřím, že prodej kalendáře bude úspěšný, díky čemuž se finanční podpora pro uvedené organizace dále navýší. Konečnou částku ovlivní každý z vás – stačí zakoupit kalendář a tím přispět na dobrou věc. Všem už teď DĚKUJEM (e)!

Kalendář „HOŠI DĚKUJEM(e)!“ podporuje paní Marta Kubišová, patronka Nadace na ochranu zvířat.

„Za Nadaci na ochranu zvířat, charitativního partnera projektu, děkuji, že spolu s námi pomáháte zvířatům.“ Marta Kubišová

 

O společnosti ELEKTROMEDIA s.r.o. – ELME.CZ, hlavním partnerovi projektu „HOŠI DĚKUJEM(e)!“

ELME.CZ je na trhu již 11 let a po celou dobu svého působení podporuje charitu. Každá věc, která opouští náš sklad či prodejnu přináší peníze charitě. Díky dlouholetým zkušenostem s podporou charitativních organizací a projektů jsme získali bohaté zkušenosti a stejně jako se snažíme neustále rozšiřovat sortiment, služby a vše, co se zákazníka týká, neopomněli jsme i zlepšovat náš přístup k charitě a pomoci dobré věci. Projekt „HOŠI DĚKUJEM(e)!,“ se nastartoval vznikem kalendáře, který byl pokřtěn a zahájil aktivitu, která představuje finanční a další pomoc na podporu mládežnického hokeje, péče o seniory a také na ochranu zvířat. Pomáhat bylo, je a bude našim cílem!

Jak se nám tento cíl daří naplňovat, kolik finančních prostředků přináší a jak je s nimi nakládáno, budeme pravidelně zveřejňovat na stránkách www.hosidekujem.cz, kde lze mimo jiné zakoupit i kalendář. Věříme, že tyto informace přinesou radost a uspokojení těm, kteří projekt jakkoliv podpořili a namotivují ty, kteří se zapojí v budoucnu. Jednou z možností, jak se zapojit, je připravovaná dražba obrazů – fotografií z kalendáře, která brzy proběhne on-line a umožní i těm, kteří se neúčastnili dražby u příležitosti křtu, mít doma unikátní dílo. Nejen proto sledujete www.hosidekujem.cz.

Pro další informace kontaktujte NADACI NA OCHRANU ZVÍŘAT, Ivetu Sobotkovou, Public Relations:

tel. 222 135 460, GSM: 736751354, email: isobotkova@ochranazvirat.cz
JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist