Pomozte naplnit misky v útulcích na portálu spechato.cz

17.11.2012

POMOZTE NAPLNIT MISKY V ÚTULCÍCH NA PORTÁLU SPĚCHÁTO.CZ

 

Praha, 13. 11. 2012

 

Ve čtvrtek 15. listopadu 2012 bude spuštěna charitativní online kampaň s názvem „Naplňte misky, zn. SpěcháTo!“. Klikáním na misky jednotlivých psů nebo koček z vybraných útulků mohou lidé opuštěným zvířatům pomoci získat zdarma kvalitní suché krmivo značek Pedigree a Whiskas. Akce potrvá od 15. 11. do 15. 12. 2012 a pořádá ji Nadace na ochranu zvířat ve spolupráci s výrobcem krmiva značek Pedigree a Whiskas a inzertní službou SpěcháTo.cz.

 

Internetová kampaň „Naplňte misky, zn. SpěcháTo!“ je součástí dlouhodobého projektu Pomozte naplnit misky v útulcích, jehož partnery jsou Nadace na ochranu zvířat a spol. MARS CZECH s.r.o., výrobce krmiva značek Pedigree a Whiskas. Více informací o projektu Pomozte naplnit misky v útulcích najdete na stránkách www.naplntemisky.cz.

 

Princip internetové akce je velmi jednoduchý a může se do ní zapojit opravdu každý. Stačí navštívit internetové stránky www.spechato.cz/naplntemisky, kde pod vybraným zvířetem jednoduše kliknete na tlačítko Naplnit misku,“ vysvětluje princip akce Eva Marlene Hodek, ředitelka Nadace na ochranu zvířat a dodává: „K naplnění jedné misky je potřeba 5 000 kliků. Když se naplní misky všech 20 zvířat z vybraného útulku, ten automaticky od společnosti MARS CZECH s.r.o. získává 1 tunu krmiva.“

 

Do letošního ročníku jsou zapojeny 3 útulky z České republiky. Tentokrát se jedná o psí útulek Azyl pes z obce Krásný Les u Frýdlantu, psí útulek Canis centrum s.r.o. z Lanškrouna a kočičí útulek O. S. Srdcem pro kočky z obce Vrbičany na Kladensku.

 

Na inzertním portálu SpěcháTo.cz každý útulek představí 20 zvířat, jejichž misky budou uživatelé portálu plnit a v případě zájmu si je také mohou adoptovat.

 

„Každé zvíře mohou lidé nakrmit jednou denně. Nestojí to žádné peníze ani mnoho času a podpoří se tím správná věc. Darovaná 1 tuna krmiva potom vystačí každému útulku přibližně na 6 měsíců,“ doplňuje Eva Marlene Hodek.

Tato kampaň navazuje na předchozí úspěšné akce „Nakrm psa, zn. SpěcháTo!“ a „Nakrm kočku, zn. SpěcháTo!“, během kterých lidé také virtuálně krmili opuštěná zvířata v útulcích.

 

Více informací najdete na:

 www.spechato.cz

 www.ochranazvirat.cz

 www.naplntemisky.cz

 

 

SpěcháTo.cz

SpěcháTo.cz je bezplatná inzertní služba, díky které nakupující najde rychle zajímavé inzeráty ve svém okolí a jednoduše se spojí s prodejcem. Na Spěcháto.cz jsou otevřeny např. kategorie Práce, Reality, Auto-moto, Služby, Zábava, Seznámení, Elektronika nebo Dům a zahrada. Nákup i prodej na SpěcháTo.cz je zdarma a bez registrace. SpěcháTo.cz patří do skupiny Allegro Group CZ stejně jako obchodní portál Aukro.cz, internetový srovnávač Heureka.cz nebo ubytovací portál Hotel.cz.

Nadace na ochranu zvířat

Nadace na ochranu zvířat je nevládní nezisková organizace se statutem nadace. Od svého založení v roce 1994 hájí zájmy a práva zvířat /Animal Rights/ a zasazuje se o jejich pohodu /Animal Welfare/.

Posláním nadace je trvale zlepšovat vztah člověk – zvíře – životní prostředí, pomáhat zmírňovat utrpení a zajišťovat přijatelné životní podmínky zvířat v lidské péči, držených v zajetí i zvířat volně žijících. Více informací o nadaci: www.ochranazvirat.cz.

 

Mars Czech s. r.o.

Mars Česká republika a Slovensko je součástí společnosti Mars, Incorporated, jedné z největších rodinných společností na světě. Společnost Mars je rozdělena do šesti obchodních segmentů: čokoládové výrobky, výrobky pro domácí zvířata, potraviny, nápoje, Symbioscience a nově Wrigley. Na česko-slovenském trhu působí společnost Mars od roku 1992. Společnost Mars Czech je významným distributorem průmyslově vyráběného krmiva pro psy Pedigree a krmiva pro kočky Whiskas. V oblasti péče o domácí zvířata udává společnost Mars ve světě již léta směr v podpoře zodpovědného vztahu ke zvířatům a přispívá na nejrůznější programy, jejichž cílem je napomáhat rozvoji vztahu člověka a zvířete. 

 

Informace pro novináře:

Adéla Berková, Intensity

+420 777 025 723

adela.berkova@intensity.cz

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist