VÝSTAVA PRO KOČKU - podzimní umísťovací výstava opuštěných koček (11.11.2012)

06.11.2012

VÝSTAVA PRO KOČKU - podzimní

umísťovací výstava opuštěných koček

(11.11.2012)

 

v neděli 11. listopadu 2012 se koná v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9, Horní Počernice) VÝSTAVA PRO KOČKU - podzimní umísťovací výstava opuštěných koček. Na výstavě je možné si vybrat nového kočičího spolubydlícího nebo jenom přispět opuštěným kočkám pohlazením či něčím dobrým na zub. Výstava bude od 10:00 do 17:00.

Cílem výstavy je najít nový domov pro co největší počet koček a shromáždit krmení pro ta zvířata (hlavně nechtěná koťata), která se s každým podzimem do péče útulků a ochranářských organizací dostanou. Vstupenka na umisťovací výstavu je ve formě konzervy pro kočky. Konzervu je možné také zakoupit na místě.

Na výstavě bude možné si zakoupit chovatelské potřeby za výhodné ceny (krmivo, stelivo, kočičí toalety, hračky, škrabadla, pamlsky, vitamíny aj.) pro své domácí mazlíčky. Prodej zajišťuje eShop Packa.cz. Pokud si objednáte zboží z jeho internetové nabídky a nákup zaplatíte do pátku 2. října, můžete ušetřit za poštovné a nechat si vybrané chovatelské potřeby dovézt na výstavu. Stejným způsobem můžete nakoupit krmivo či chovatelské potřeby i pro útulky, které se výstavy účastní. Váš dar jim bude předán na místě. Prodávány budou i různé kočičí drobnosti v útulkovém charitativním obchůdku.

Pro děti je přichystán výtvarný program. Navíc děti, které přinesou vlastnoručně namalovaný obrázek kočky (čtvrtka velikosti A4), mají na výstavu vstup zdarma.

Zdroj: www.pro-company.info


JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist