2. ročník benefice na podporu Koňské záchranné stanice

18.07.2012

  Jak pracuje "zaříkávač koní"? Občanské sdružení Na Volno pořádá v neděli dne 5. srpna 2012 od 14 hodin na Hospodářském Dvoře v Bohuslavicích u Telče 2. ročník benefice na podporu Koňské záchranné stanice. Zakoupením vstupenky na zábavné odpoledne pro celou rodinu přispějete na pomoc zanedbaným a týraným koním, aby se z jejich hřbetu zase mohli lidé krásně dívat na svět. Dobročinnou akci podpoří svojí návštěvou i známí "koňáci" herec Václav Vydra, trenéři přirozené komunikace Josef Jaromiš a Jana Vija Plačková, ukázku adrenalinové džigitovky předvedou manželé Rárovi a čeká Vás i řada dalších vystoupení, včetně dětských!

Letošní téma BENEFICE 2012 - Dítě a kůň.

Benefiční odpoledne nabízí zajímavý program pro celou rodinu - kromě ukázek akrobatického ježdění, takzvané džigitovky je to i přirozená komunikace, tzv. horsemanship. Metodou přirozeného partnerství a jezdectví komunikuje člověk s koněm pohodlně, podle jeho přirozeného způsobu a cvičením her, čímž ho zároveň trénuje. Kdo neviděl americký film Zaříkávač koní, má možnost zažít zblízka při benefici. Dozvíte se také příběhy zachráněných koní i jak můžete stanici pomoci!

V rámci doprovodného programu vystoupí s Tribal Dance Dianah, těšit se můžete i na Tanec s ohněm či Míšu Šrutovou a Jiřího Koška s jejich Country Dance. Akci zahájí poslankyně parlamentu ČR a bývalá starostka města Havlíčkův Brod, Ing. Jana Fischerová, CSc. Dále proběhne křest kalendáře pro Záchytku, soutěže pro děti a aukce výrobků a kreseb dětí z dětského domova v Humpolci, Charity Jihlava, Klokánku a MŠ, ZŠ a SŠ nejen z Vysočiny a soukromých umělců, kteří se svoji tvorbou zapojili do aukce pro záchytku. O.s. Na Volno také pro letošní rok vyhlásilo sbírku pro Dětský domov pro děti do tří let v Jihlavě, přispět do sbírky hračkami či oblečením pro nejmenší můžete přímo na BENEFICI !www.detske-centrum-ji.cz

Připravena je autogramiáda pana Václava Vydry a poradenská centra trenérů přirozené komunikace a také veterinární poradna společnosti All Tech.

Akci podpoří i Nadace na ochranu zvířat a její poradenské centrum přímo na místě!

Nadace na ochranu zvířat je nevládní nezisková organizace, která od svého založení v roce 1994 hájí zájmy a práva zvířat a zasazuje se o jejich životní pohodu.

Více informací: http://www.ochranazvirat.cz

Ke každé vstupence dárek - časopis KONĚ a HŘÍBATA !

Děti do 120 cm VSTUP ZDARMA !!!

Parkování, občerstvení a stylová restaurace přímo v areálu!

Přijďte se pobavit a navíc podpořit tento úžasný projekt!

Koňská záchranná stanice pomáhá koním po špatném zacházení, týraným, po úraze či starým koním k lepším životním podmínkám a novým majitelům. Více informací naleznete na http://www.konskazachytka.wbs.cz

Tisková konference k 2. ročníku Benefiční akce pro 1. koňskou záchytku na Vysočině se uskuteční v pátek 3.8.2012 od 11:00 v sídle o.s. Na Volno Kochánov 7 - Štoky za účasti MUDr. Kateřiny Nyklové,BcA. Zuzany Kazdové - jednatelek o.s. Na Volno a "zaříkávače koní" Josefa Jaromiše ,kteří poskytnou veškeré potřebné informace.

Kontakt:

MUDr. Kateřina Nyklová - tel: 607 861 434

BcA Zuzana Kazdová - tel: 774 183 809

zuzanakazdova@seznam.cz

knyklova@hotmail.com

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist