Pomozte naplnit misky v útulcích 2012

18.07.2012

 Nadace na ochranu zvířat a spol. Mars Czech, s.r.o., výrobce krmiva značek Pedigree a Whiskas, pořádají také v letošním roce charitativní kampaň „Pomozte naplnit misky v útulcích“.

Útulky mají znovu možnost zapojit se do této kampaně a získat tak krmivo pro své svěřence a zároveň v celostátním měřítku zviditelnit svůj útulek v rámci komunikace kampaně v médiích. Kromě toho svojí účastí v dotazníkovém průzkumu přispějí k získání aktuálního přehledu o situaci v útulcích na území ČR, ke zjištění stavu, problémů a potřeb útulků a možnosti účinnější podpory, kterou může naše nadace poskytnout.

 

Základní podmínkou pro získání daru je účast útulku v dotazníkovém průzkumu, kvalitní a profesionální působení útulku a samozřejmě splnění podmínek stanovených platnými právními předpisy. Nadace a společnost Mars Czech, s.r.o. po skončení kampaně předají vybraným útulkům v ČR krmivo značek Pedigree a Whiskas.

 

Vyplněný dotazníku je nutné zaslat nejpozději do 31. srpna 2012 poštou na adresu Nadace na ochranu zvířat, Pacovská 869/31, 140 00  Praha 4 nebo e-mailem na nadace@ochranazvirat.cz 


Dotazník ke stažení  zde.

Další informace zde.

Seznam obdarovaných 23 útulků v rámci kampaně Pomozte naplnit misky v útulcích zde.

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist