Ochranazvířat.cz: VÝSTAVA PRO KOČKU - jarní umisťovací výstava opuštěných koček

V neděli 22. dubna 2012 se koná v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9, Horní Počernice) v pořadí již 14. VÝSTAVA PRO KOČKU - jarní umisťovací výstava opuštěných koček. Cílem akce je najít domov kočkám z útulků a získat krmení pro ty, které si noví majitelé neodnesou. Vstupenkou na výstavu je konzerva krmení pro kočky, kterou je možné koupit i na místě.

Co na vás na výstavě čeká?

V Chvalské tvrzi bude k vidění zhruba stovka koček a koťat, která se těší na nový domov. Většinou se jedná o bytové mazlíčky, mezi vystavenými zvířaty se ale najdou i kočky vhodné k domku se zahradou. Seznámit se budete moci s kočičími dorostenci, kteří potěší vaše dítě, i rozšafnými staršími kočkami, které snadno zapadnou do poklidného života většiny rodin.

Všechny vystavované kočky jsou vakcinované a v dobrém zdravotním stavu, který ještě na místě prověří veterinář. U zvířat starších 8 měsíců je samozřejmostí kastrace. Kočky, jež na výstavě uvidíte, momentálně žijí v některém z 10 soukromých útulků, převážně v Praze okolí. Právě pro tato zařízení jsou určeny konzervy, které se získají ze vstupného. Umožní nakrmit další kočky a koťata, dokud se i pro ně nenajdou vhodné domovy.

Pro děti je přichystán tradiční výtvarný program. Navíc děti, které přinesou na výstavu vlastnoručně namalovaný obrázek kočky (čtvrtka velikosti A4), mají vstup zdarma!

Proč umisťovací výstava?

Důvody, proč umisťovací výstavy pořádáme, se dají shrnout do tří bodů:

Výstavy pro kočku pořádáme již devátým rokem. Akce jsou úspěšné jak z hlediska návštěvnosti, tak počtem umístěných zvířat.

Akce se koná v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9 - Horní Počernice), 22. dubna 2012 od 10 do 17 hodin. Tvrz se nachází jednu zastávku autobusem od konečné metra B Černý most. Použít můžete autobus číslo 223, 261, 273, 296, 304 a 353 (zastávka Chvaly).

Další informace?

Další informace o chystané výstavě najdete na www.kocky-online.cz/akce, kde si také můžete vybrat si kočičího společníka „on-line“ z databáze více než 400 veterinárně ošetřených zvířat z celé republiky.

f

f

f

f

f

f

 

Adresa: http://www.ochranazvirat.cz/821/czech/clanek/vystava-pro-kocku---jarni-umistovaci-vystava-opustenych-kocek/