PŘEDÁNÍ KRMIVA v rámci AKCE „NAKRM PSA, zn. SpěcháTo!“

Dne 3. února 2012 byla v rámci akce „Nakrm psa, zn. SpěcháTo!“ předána 1 tuna suchého krmiva Pedigree útulku ARCHA - Centrum pro zvířata v nouzi při ZOO Liberec. Předání krmiva se osobně zúčastnili zástupci partnerů této dobročinné akce – Eva Hodek, ředitelka Nadace na ochranu zvířat, Lenka Šíšová, zástupkyně společnosti Mars Czech s.r.o.výrobce krmiva značek Pedigree a Whiskas a Jana Juríková za portál SpěcháTo.cz.

 

Akce „Nakrm psa, zn. SpěcháTo!“ probíhala od 15. 12. 2011 do 12. 1. 2012 a zapojit se mohl každý uživatel internetu. Stačilo navštívit portál SpěcháTo.cz, kliknout na misku jednoho ze 30 psích svěřenců z útulku Archa Liberec a tím symbolicky přispět na jeho krmivo. Aby pes získal 25 kg krmiva, potřeboval nasbírat 5000 kliknutí.

 

Akce sklidila velký ohlas veřejnosti a překonala veškerá očekávání. Do akce „Nakrm psa, zn. SpěcháTo.cz!“ se zapojilo 261 000 uživatelů internetu, díky nimž 30 psů z útulku Archa v Liberci získalo celkem 1 tunu krmiva Pedigree. Při průměrné ceně 500 Kč za desetikilový pytel granulí Pedigree se útulku Archa podařilo uspořit částku 50 000 Kč.

 

Akce přinesla ještě jeden nečekaný úspěch. Celkem 18 psů z nabídky bylo adoptováno a našlo nové domovy u uživatelů, kteří akci podpořili. 

 

Vzhledem k dosaženému úspěchu bude akce v tomto roce zopakována ve prospěch dalšího vybraného útulku v ČR.

 

Děkujeme všem, kteří tuto akci podpořili!

 

Partneři akce: 

logpedigreespechato

 

foto

foto

foto

foto

foto

foto

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist