Štěpán Teplý

00.00.0000

Štěpán Teplý

běh

Štěpán Teplý (© foto: soukromý archiv Štěpán Teplý)

 

Proč běhám?

Slovy hlavního hrdiny v nejoblíbenější scéně z filmu Forrest Gump, který již dva roky nepřetržitě běží, vyjma přestávek na uspokojování primárních tělesných potřeb…Na otázku "Pane, proč běháte? Za co běháte? Běháte za světový mír? Běháte za ženská práva? Podporujete bezdomovce? Za zvířata?" odpovídá Forrest Gump "Chtělo se mi běhat. Zkrátka se mi chtělo…". A takhle nějak je to se mnou. Běhám, protože se mi chce. Žádný další důvod k tomu nepotřebuji.

Díky běhání se mi časem sám od sebe změnil pohled na svět a s ním i můj životní styl. Běh se stal nedílnou součástí mého každodenního života.


Proč běhám pro Nadaci na ochranu zvířat?

Běh je můj největší koníček, navíc mám rád přírodu a zvířata. A protože, podle mého názoru, lidem pomáhá kde kdo, ale na zvířata se často zapomíná, rozhodl jsem se prostřednictvím běhání trochu pomoci. V barvách Nadace na ochranu zvířat se ostatními běžci nadace účastníme běžeckých závodů a kromě samotné propagace věnujeme v rámci projektu Kilometry pro zvířata za každý uběhnutý kilometr nadaci jednu korunu – a to nejen v závodech, ale i v tréninku.

Forrest Gump, přes svou původní snahu nic nepropagovat, pomohl řadě lidí… Pokud já inspiruji Vás k podpoře Nadace na ochranu zvířat, věřte, že uděláte správnou věc! A já budu mít konečně pro všechny ty nechápající odpověď na otázku "Proč běháte?"

 

 

Poběžte s námi!

Zaregistrujte se přes Nadaci na ochranu zvířat a staňte se součástí našeho týmu. Část startovného půjde na projekty týkající se ochrany zvířat. Uděláte něco pro své zdraví a zároveň i pro zvířata, která to potřebují. Poběžte s námi, stačí jen poslat email na nadace@ochranazvirat.cz.


Osobní vzkaz dárcům a sponzorům
Obracím se na Vás tedy s prosbou o finanční podporu Nadace na ochranu zvířat a to se vší úctou a s ohledem na ty, kteří přispět nemohou. Předem Vám děkuji za jakoukoli částku zaslanou na bankovní účet Nadace na ochranu zvířat, vedený u ČSOB a.s., číslo účtu: 208077066/0300.

DĚKUJI, ŽE SPOLU S NÁMI POMÁHÁTE ZVÍŘATŮM! BEZ VAŠÍ POMOCI SE NEOBEJDOU!

Číslo účtu: 208077066/0300


JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist