Jednooká Babu

Babu je velmi milá a živá kočička, ale to, co zažila, by vydalo hned na několik osudů…

Do útulku se Babu dostala v r. 2005, poté, co jí zemřela panička a neměl se o ni kdo starat. V té době už měla zanícené pravé oko, zřejmě utrpěla úraz, když osamocená žila v zahradě u domku. Byla také dost podvyživená, nějakou dobu trvalo, než se ji vůbec podařilo odchytit. Prodělala poté několik vážných operací, ale očičko se nepovedlo zachránit, Babu naštěstí ano.

Na rekonvalescenci se dostala do domácího depozita k paní Marušce, kde spokojeně žila až do prosince 2009, kdy bohužel stará paní pečovatelka zemřela. Pak Babu putovala do depozita k paní Štěpánce, která byla ve sféře kočičích útulků známá jako mistryně v odchytu toulavých koček. Skvělá Štěpánka nás bohužel po těžké nemoci navždy opustila v únoru 2010… Babu tak přišla o další hodnou paničku a dnes čeká na svůj další osud v našem depozitu.

Je moc hodná a společenská, umí na sebe pacičkou upozornit, když si jí dlouho nikdo nevšímá, že je tu a chce pohladit a pomazlit. Byla vždy statečná, i když měla pohnutý život. Je to taková kočičí máma, která bedlivě dbá na dobré chování a pořádek v útulku, takže když někdo z kočičích spolubydlících zlobí, vyslouží si za to od Babu výchovný pohlavek.


JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist