Kampaň ZAPAKATEL.CZ PRO TÝRANÁ ZVÍŘATA

Kampaň ZAPAKATEL.CZ PRO TÝRANÁ ZVÍŘATA

 

Obětí domácího násilí není jen člověk, ale také zvíře. Domácí násilí na zvířatech je v české společnosti bohužel velmi rozšířené!

 

Nadace na ochranu zvířat se skrze projekt SOS Zvíře často setkává s případy zvířat týraných (mnohdy velmi brutálním způsobem) a na základě toho odebraných majiteli nebo se zvířaty opuštěnými a nalezenými v zuboženém stavu. Tato zvířata vyžadují nákladnou veterinární léčbu, přičemž problematický je také jejich psychický stav a tím pádem další soužití s člověkem. Nesou si dlouhodobé zdravotní i psychické následky a jejich umístění v útulcích nebo adopce nebývají jednoduché. Může docházet i ke komplikacím a střetům s původním majitelem, který i po odebrání zvířete z důvodu týrání vyžaduje jeho vrácení.

Hlavním cílem kampaně je zajistit / shromáždit finanční prostředky na umístění týraných zvířat v útulcích nebo domácích depozitech, na veterinární ošetření a následnou léčbu těchto zvířat, dále podle situace na jejich virtuální adopci nebo „startovací dárkový balíček“ pro nového majitele (obojek, vodítko, krmení). V případech, kdy bude nutné situaci řešit právní cestou (např. složité jednání s původním majitelem), zajistí nadace, a to finančně i personálně, právní pomoc. Nadace z vybraných finančních prostředků podpoří konkrétní případy zvířat, která byla týrána a byla z otřesných podmínek odebrána nebo byla se známkami prokazatelného týrání nalezena.

Příběhy týraných zvířat budeme v průběhu kampaně pravidelně zveřejňovat na našich internetových stránkách www.ochranazvirat.cz  a www.zapakatel.cz.

Po skončení kampaně zveřejníme seznam všech konkrétních případů týraných zvířat (vč. výše finančního příspěvku), které jsme podpořili z výtěžku kampaně!


Pomozte spolu s námi týraným zvířatům! Za všechna zvířata Vám předem děkujeme!

                      

AKTUÁLNÍ PŘÍPADY TÝRANÝCH ZVÍŘAT

FENKA NÍNA
KOČKA BABU
FENKA NATÁLKA
PES MORITZ
PES FERDA
PES MÍŠA
PES TLAPKA
PES DĚDULA
FENKA LÍZINKA
PES KAREL
PES SKLÁŘ
KOCOUR MATÝSEK
PES ALF
PES GASTON

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist