Pomáháme hudbou / Music for Help

Pomáháme hudbou/Music for Help

8. listopadu odstartuje ve večerním pořadu Noc s Andělem na ČT 2 ambiciózní projekt, nazvaný Music for Help. V průběhu večera, bude při příležitosti spuštění projektu, také pokřtěno, v přímém televizním přenosu, nové album pop-rockové skupiny Toneless, která se jako první česká hudební skupina myšlenky projektu Music for Help účastní. Nové album nese název We’ve Got No Friends a bude v rámci projektu Music for Help zdarma ke stažení na internetových stránkách skupiny www.toneless.info a na stránkách projektu www.musicforhelp.cz.

Skupina Toneless, se tak jako první u nás rozhodla, po zkušenostech s vydáním svého debutového alba Shine & Sing, vydat své druhé album We’ve Got No Friends, bez podpory jakéhokoliv velkého hudebního vydavatelství, jen prostřednictvím internetu v rámci účasti na projektu Music for Help.

V rámci projektu Music for Help budou vybírány perspektivní hudební skupiny, které v současnosti nedostávají příležitost se prosadit na dnešním hudebním trhu, ovládaném velkými vydavatelskými společnostmi. Díky Music for Help, však mohou vydat své album bez pomoci jakéhokoliv velkého hudebního vydavatelství volně na internetu. Zároveň je ale stažení písní podmíněno podporou vybrané nadace, a to pomocí zaslání DMS-ky (dárcovské SMS).

Cílem projektu Music for Help, je tak rozhoupání stojatých vod českého hudebního průmyslu a zároveň, díky posluchačům, pomoci neziskovým organizacím, které každý den pomáhají v nejrůznějších problémových oblastech lidské společnosti.

Cílem projektu Music for Help je podpora nezávislých hudebních skupin a českých nadací a neziskových organizací.

Stažením alba z internetu, může každý přispět vybrané nadaci pomocí zaslané DMS (dárcovské SMS) a podpořit ji tak v její činnosti. Na projektu Music for Help v současnosti spolupracuje většina českých nadací a nadačních fondů, kterým je možné touto cestou poskytnout nezbytnou podporu a pomoc.

Další informace o projektu jsou k dispozici na internetových stránkách www.musicforhelp.cz

Zapojte se do projektu a podpořte některou z našich nadací! Děkujeme!

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist