Naléhavá pomoc pro O.S. Kočky sobě va Svitavech

16.09.2008

Kočky, koťata i jejich pečovatelky jsou v tísni !

Naléhavá pomoc pro O.S. Kočky sobě va Svitavech,které se ocitlo ve velké tísni a potřebují pomoci najít domovy pro kočky,o které se obětavě starají.

Situace je opravdu vážná,sdružení končí pronájem domku,kde se o zvířata staraly dvě obětavé paní, Jana a Eva.

Mají v péči cca. 38 kočiček. Více informací na webu www.kockysobe.estranky.cz.

Nemocná koťata potřebují péči,která je nákladná i finančně. Dospělé kastrované kočky, které dosud žily v pronajatém domku naléhavě potřebují nový domov s výběhem ven. Jsou to kočky z teletníku, kde neměly vůbec snadný život. Do kočičího domku byly přestěhovány ve vysoké březosti s nadějí, že koťata se podaří umístit a jejich mámy po kastraci také. Zde poprvé poznaly lidské ruce, které nebijí, nohy, které nekopou, misky plné jídla a nemusely se obávat o život svých kočičích miminek.

Plán krásny,ale praxe jiná. Koťat je všude dost. Stále se množí, vždyť kastrace je stále zbytečná vymoženost. Existují přeci žumpy a není ani nesnadné koťata naložit do auta a někde je pohodit.

Všechna koťata v Kočičím domku jsou kompletně veterinárně ošetřená. Některá se umístila, některá bohužel ne. Čas, vyměřený k této akci uplynul. Kočky musí pryč. Kam s nimi? Eva stále hledá řešení, Jana je dva měsíce nemocná, takže veškerá péče i starosti padly na Evu. Velké a dobré srdce k tomu jedny jediné ruce nestačí. Domek původně kočičí, končí. Je to smutné, budou muset zpět do teletníku. Zřejmě nikdy nepochopí proč, zřejmě budou hledat cestu zpět k milému člověku.

A tak se ptáme a prosíme. Prosíme ne za sebe, prosíme za ně.

Nemá někdo místečko pro nenáročnou již kastrovanou kočičku, která může bydlet i na půdě, protože je nezávislá a stačí jí k životu jen přístřeší, jídlo a v případě potřeby veterinární péče? Nemůže někdo dát odrostlejšímu kompletně veterinárně ošetřenému kotěti láskyplný domov?

Budeme vděčni i za jakoukoli finanční pomoc pro úhradu narůstajících výdajů pro koťata, která se léčí v bytě u Evy. Koťata jsou závislá v současné době jen na Evě. Prosíme, pomozte jim.

Děkujeme předem za jakoukoli pomoc.

Kontakty:
Tel. na paní Evu 731786448 nebo 608 885 704 E-mail : kockysobe@seznam.cz

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist