POMOŽTE PSŮM ZE ŠTARNOVA

09.09.2008

KDO POMŮŽE?

 

Sedmadvaceti zabitým a pravděpodobně otráveným psům ze Štarnova, kteří byli vyhozeni do křoví a tady náhodně nalezeni – těm už nepomůže nikdo. Teprve po skandální cause, kterou řádně rozvířila média a objevila se ve všech hlavních večerních televizních zpravodajstvích, vyslovila redaktorka Němcová z České televize to podstatné: Nemuselo přece dojít k tak krutému a protizákonnému „řešení“ situace „přepejskovaného“ útulku paní Grohmanové ze Štarnova, kdyby  dlouhodobé volání občanů po nápravě situace v „útulku“ bylo nejen slyšeno, ale také řešeno včas - samozřejmě jinak, než utracením zvířat  tímto „konečným řešením“.

 

V útulku paní Grohmanové  - i po odvozu už uhynulých psů – uhynulo ještě několik dalších, kteří granule požili – vidíte je na fotografii.

Zůstalo však okolo třiceti psíků, kříženců malých ras, drobných a evidentně zdravých a většinou výtečně životaschopných.

 

V pátek, 5. září  od sedmé hodiny ranní výše budou odvezeni do stanovených útulků.

 

JE TU LEPŠÍ ŘEŠENÍ!

 

Najít pro tyto psíky nové zodpovědné pány.

Zatím uveřejňujeme fotografie těch, které máme k dispozici  další nám budou zaslány a  průběžně zveřejňovány.

 

Dostali jsme dnes. možnost do 5.září - tohoto pátku ráno -  ještě najít nové pány těm malým psíkům.

 

 MÁME TEDY UŽ JEN JEDEN  DEN!!

PROSÍME: najdete-li na zveřejněných fotografiích už teď na nich psíka, kterému byste byli ochotni dát svou lásku a péči, kontaktujte číslo:

723 611 259.

Bude vám zprostředkován další kontakt k přímému odběru vybraného psíka a můžete se zkusit event.domluvit na jeho odvozu k vám.

Můžete zavolat i na číslo Nadace na ochranu zvířat – po-pá 9 – 17 hod., dále na mobil: 733 34 14 53

Závěrem  DĚKUJEME všem novinářům, kteří slyšeli volání o pomoc a zareagovali obratem. Potěšilo i to, že reportéři z časopisu Týden nepřijeli jen s mikrofonem a fotoaparátem, ale i s granulemi pro zvířata.

Děkujeme všem skvělým lidem, ochraňujícím zvířata, kteří přijeli na místo, aby pomohli, zdokumentovali situaci, poučeni veterinářem, přivezli léky a umírajícím pejskům  usnadnili jejich odchod ze světa lidí..

Díky nim máme také tyto fotografie ZDRAVÝCH pejsků.

 

PROSÍME, DEJTE TĚM, KTEŘÍ PŘEŽILI NOVÝ BEZPEČNÝ DOMOV !

Tato zpráva dnem 4.9.2008 pozbyla aktuálnosti po odvozu zbylých psíků z problematické péče paní Grohmanové do několika útulků.

Aktuální informaci a kontakty na útulky, kde jsou psíci umístěni, najdete další zprávě s titulkem KDE JSOU PSÍCI ZE ŠTARNOVA?.

Stále aktuální jsou ale fotografie u tohoto článku, najdete-li mezi těmito psíky toho, komu byste mohli poskytnout nový domov, neváhejte kontaktovat nás v nadaci nebo další uvedené telefonní číslo.

BERTÍK

BERUŠKA

BIELKA

BOB a BOBEK

 BRUMLA

 

ČERTÍK

 

DON

FLÍČEK

CHLUPÁČ

 JENÍČEK a MAŘENKA

JERRY

 

LAJKA

LIŠÁK

MAJLO

NEPOSEDA

PAT a MAT

PUŇŤA

SIRIUS

SLUNÍČKO

STRELKA

ŠMUDLA

ŤAPKA

TOM

UŠÁK

MALÝ BIVOJ

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujckaPartnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 

Internetoví partneři


 

TOPlist