Najdeme cit pro Citu ??

19.02.2008

Stalo se to asi před čtyřmi roky: dobří lidé zachránili krásnou, asi půlroční fenku – křížence pittbulla a tosa-inu před „péčí“ jejího pána-alkoholika, který ji, zraněnou, skoro utýral k smrti hladem. V lidské péči se uzdravila a ukázala  i jako skvělý hlídač a obranář. Život ale uštědřuje rány zvířatům – i lidem. Partner mladé ženy skončil tragickou smrtí. Ona však stále ještě navštěvuje školu a většinu dne musí být mimo dům. Cita tak nemůže dostat potřebnou péči, venčení, společnost člověka. Nezbývá , než se opět obrátit s prosbou na dobré lidi, kteří by se City ujali.

 

O Citě:

Problém je, že fenka musí dodržovat ledvinovou dietu a mít tedy zvláštní rmivo.Finančně náročné to všem není, protože jí opravdu málo, víc prostě nechce. Cita je velký a silný pes, je tedy zapotřebí, aby našla i zodpovědného majitele. Ideální by pro ni byla zahrada, kde by se mohla proběhnout. Je zvyklá na koně a s většinou psů vychází dobře. Když jí ovšem některý pes napadne, pochopitelně jeví tendenci se bránit. V tomto ohledu znovu připomínáme, že Cita potřebuje opravdu zodpovědného majitele s příslušně poučeným jednáním se psem.


Přestože s Citou nikdy nebyl žádný problém, nemůžeme ji doporučit k dětem, i když je na malé dítě zvyklá. Stále je nutno mít na mysli, že Cita je velký a silný pes.

Naprosto dokonalým partnerem by Cita byla pro někoho, kdo bydlí na samotě, má velkou zahradu a nemusí ji venčit. Majiteli by pak na jeho pozemek zaručeně nikdo nevlezl!!

 

Cita nemůže do kotce, protože je zvyklá a poněkud zchoulostivělá z bytu. I proto pro ni není

útulek řešením. Trpěla by v něm steskem po lidech a jejich individuální péči, ale patrně i zdravotními problémy, nastalými právě pobytem v kotci.

 

Kdo by tedy rád našel spolehlivého hlídače svého domu, mohl se fenky City ujmout a zaručil jí dobrý život, volejte, prosím paní Evu na číslo: 777 62 89 14


JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 

Internetoví partneři


 

TOPlist