VÁNOČNÍ DORT PEJSKA A KOČIČKY

12.11.2007

VÁNOČNÍ DORT PEJSKA A KOČIČKY

 

 Ano, už jste o něm četli a tak víte, jak ho pekli v pohádce bratří Čapků. Tenhle vánoční dort není z pohádky, je reálný ve všem všudy .Pomoci má nejen psům a kočičkám z útulků, ale i ostatním  zvířatům ve stanicích pro volně žijící handicapované živočichy. Dort je sice jen jeden, zato pomoci by mohl mnoha. A právě v čase předvánočním i povánočním, kdy útulky i záchranné stanice v celé republice praskají ve švech, jak se sem nahrnou nechtěné „živé dárky“. Dárci i obdarovaní najednou zjistí, že ta roztomilá zvířátka kupodivu nejsou  hračky, ale živé bytosti, které potřebují jíst, pít a veškerou péči člověka, včetně té odborné, veterinární. Tohle všechno víme naštěstí nejen my  v Nadaci na ochranu zvířat, ale také rozhlasáci v Radiu Blaník.Ti totiž vymysleli tenhle dort jako projekt  pomoci opuštěným, týraným a handicapovaným zvířatům.

 Díky tomuto „dortu“ jim můžete pomoci i Vy – ať už posloucháte Rádio Blaník nebo čtete naše webové stránky.

 VY VŠICHNI MŮŽETE POMOCI. Stačí poslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS mezera DORT na číslo 87777.

Peníze získané díky tomuto projektu budou rovnoměrně rozděleny mezi všechny ve vysílání vyjmenované útulky a záchranné stanice.

Dort – pomocník zvířátkům, která se bez lidské pomoci neobejdou, začíná Rádio Blaník „péci“ 13. 11. 2007 a končí poslední den tohoto roku – 31. 12. 2007.

O kolik se tenhle pomáhající dort denně zvětší vašimi DMS, dozvíte se právě v Rádiu Blaník, stejně jako konečný výsledek, který samozřejmě zveřejníme také na našem webu.

 

Děkujeme za všechna zvířátka, kterým pomůžete připravit spokojené Vánoce!

 

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist