Ochranazvířat.cz: Pozor!!! Varování před zlodějem!!

24.08.2007 Včera, 23. srpna odpoledne navštívil Nadaci na ochranu zvířat v Praze 4 v Pacovské ulici č. 31

POZOR!

Varování před zlodějem!!

 

Včera, 23. srpna odpoledne navštívil Nadaci na ochranu zvířat v Praze 4 v Pacovské ulici č. 31

 

muž středního věku,vzhledem zhruba mezi pětatřiceti a čtyřiceti lety, lehce zvlněných plavých vlasů, štíhlý, vyšší postavy, světlooký, oblečený do bílé, modře kostkované košile a džínového obleku, budící dojem slušného a důvěryhodného člověka, který se přišel do nadace informovat o možnostech příjmu finančního daru ve prospěch ochrany zvířat.

 

Zatímco se osoba, která s ním jednala, krátce vzdálila z místnosti a zanechala jej zde asi na dvě minuty samotného, ODCIZIL TENTO MUŽ z její kabelky peněženku s doklady a kreditní kartou. Z nadace odešel s formulářem darovací smlouvy, s tím, že se ještě toto odpoledne vrátí, aby byly dojednány všechny náležitosti. V nadaci zanechal  kontakt se svým jménem, kontakt na webové stránky firmy, za kterou přišel předjednat možnost finančního daru, a číslo svého mobilu. Kontrolou těchto webových stránek jsme zjistili, že stránka je zrušena a číslo mobilu rozhodně nepatří panu JIŘÍMU JANIŠOVI, jak se představil.Asi hodinu po jeho „návštěvě“nadace vybral tento muž z konta hotovost; volil  zřejmě promyšleně možnost výběru ze vzdáleného bankomatu, aby tím byla ztížena až znemožněna jeho identifikace. 

 

VARUJEME PROTO VŠECHNY PRACOVNÍKY ORGANIZACÍ, které by mohl tento zloděj navštívit s nabídkou finančního daru, aby se zachovali se vší ostražitostí – a dále, pokud by se jednání a popis tohoto muže shodovaly s jeho jednáním a především jeho skutečnou podobou, aby uvážili, nemají-li v průběhu jednání s ním kontaktovat z jiné místnosti policii k ověření totožnosti muže.

 

V případě potřeby jsme samozřejmě ochotni pomoci s identifikací tohoto muže.

 

Můžete nás kontaktovat na telefon 222 135 460

Adresa: http://www.ochranazvirat.cz/484/czech/clanek/pozor-varovani-pred-zlodejem-/