Zbytečné utrpení prasat na Tchaj-wanu

01.05.2007

Zbytečné utrpení prasat na Tchaj-wanu

 

V roce 2000 provedla ochranářská organizace WSPA šetření týkající se porážky prasat na Tchaj-wanu. Obrazový materiál, který pořídili na 74 jatkách, byl skutečně šokující.

 

Organizace, která stála za tímto šetřením (EAST - Společnost pro životní prostředí a zvířata na Tchaj-wanu), použila získaného materiálu k tomu, aby ukázala důležitost nákupu vybavení pro humánní porážku. Téměř okamžitě byl zahájen výcvik pracovníků v metodách humánní porážky a také byla vytvořena potřebná legislativa.

 

Čtyři roky poté organizace EAST opět navštívila jatka. Ačkoli došlo k jistému pokroku, stejně se mnoho jatek vrátilo ke starým metodám. Nedávno zakoupené vybavení pro humánní porážku zůstalo nepoužito.

 

Tato pokračující krutost je zbytečná a lze se ji vyhnout. Jednoduché, dostupné a humánní metody existují. Chcete-li pomoci ukončit bolest a strach prasat v Tchaj-wanských jatkách, máte možnost odeslat protestní dopis Tchaj-wanské vládě pomocí formuláře na stránkách WSPA (http://www.wspa.org.uk/pig/default-email.asp). Na stejných stránkách máte také možnost vidět sestřih ze záznamů natočených organizací EAST uvnitř jatek.

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist