VÝSTAVA PRO KOČKU

08.03.2007

VÝSTAVA PRO KOČKU - jarní umísťovací výstava opuštěných koček (22.4.2007)

V neděli 22. dubna 2007 se koná v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9, Horní Počernice) VÝSTAVA PRO KOČKU - jarní umísťovací výstava opuštěných koček. Vybrat si mňoukajícího spolubydlícího, nebo jenom přispět opuštěným číčám pohlazením či něčím dobrým na zub, budete moci od 10 do 17 hodin.

Cílem výstavy je najít nový domov pro co největší počet koček a shromáždit krmení pro ta zvířata (hlavně nechtěná koťata), která se s jarem do péče útulků a ochranářských organizací dostanou. Proto je také vstupenkou na výstavu konzerva krmení pro kočky.

Na výstavě si budete moci koupit za výhodné ceny chovatelské potřeby (krmivo, stelivo, kočičí toalety, hračky, škrabadla, pamlsky, vitamíny aj.) pro své domácí mazlíčky. Prodávány budou i různé kočičí drobnosti v charitativním krámku či grafické listy Františka PONa, které autor věnoval ve prospěch opuštěných koček.

Pro děti je přichystán program, na kterém se podílí Muzeum dětské kresby. Navíc děti, které přinesou vlastnoručně namalovaný obrázek kočky (čtvrtka velikosti A4), mají na výstavu vstup zdarma. Více informací na www.kocky-online.cz/akce.

 

 

 

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 

Internetoví partneři


 

TOPlist