Nadace na ochranu zvířat spouští nové internetové stránky

30.06.2006

Tisková zpráva Nadace na ochranu zvířat
30.6.2006


Nadace na ochranu zvířat spustila nové internetové stránky. Chtějí být přehlednější a obsažnější než ty dosavadní a lépe sloužit i potřebám našich příznivců a novinářů. 

Po několikaměsíčním úsilí jsme dokončili a zprovoznili nové internetové stránky na naší adrese www.ochranazvirat.cz. Cílem bylo vytvořit moderní a praktické internetové stránky, které budou přehledně informovat nejen o naší vlastní činnosti, ale také o problematice ochrany zvířat jako takové.

Našim aktivitám je věnováno 1. menu - přináší přehled o našich projektech, kampaních a o grantové činnosti Nadace na ochranu zvířat. Novináři tu najdou potřebné informace (tiskové zprávy, loga nadace apod.) v rubrice Pro média. Informace, jak můžete podpořit Nadaci na ochranu zvířat, a tím přispět k tomu, aby zvířata mohla žít lépe, najdete v rubrice Jak můžete pomoci.

Z dlouholeté zkušenosti v oblasti ochrany zvířat víme, že jedním z největších problémů je  právě nedostatek informací. I lidé, kteří se o problémy ochrany zvířat zajímají, nemohou často najít dostatek dostupných informací v českém jazyce. Proto jsme na našich stránkách vytvořili samostatné menu Knihovna informací, které si klade za cíl stát se postupně databází informací o jednotlivých oblastech ochrany zvířat. 

Stránky Nadace na ochranu zvířat mají samozřejmě také anglickou verzi. Je sice méně obsáhlá než verze česká,  anglicky mluvícím návštěvníků však poskytne potřebné základní informace o naší organizaci a její činnosti.   


Nové internetové stránky pro nás vytvořila společnost Neternity Group, spol. s r.o. (www.neternity.cz.) Děkujeme jí za její práci i za to, že nám pro vytvoření stránek poskytla výraznou slevu.

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist