Mezinárodní konference Welfare společenských zvířat v Praze

29.10.2002

Již pátý ročník konference (International Companion Animal Welfare Conference  - ICAWC) je organizován NCDL (National Canine Defence League), největší britskou dobročinnou organizací zabývající se umísťováním bezprizorních psů a snažící se předcházet problému toulavých psů spolu s North Shore Animal League International – mezinárodní organizací, která se zabývá činnostmi spojenými se záchranou životů zvířat.

Během pěti let se tato konference stala důležitou každoroční událostí, které se účastní stovky delegátů z celého světa. Tento rok se koná 14. a 15. listopadu v Praze v hotelu Pyramida.

Jedním z témat bude efektivní fundraising pro útulky zvířat. Experti z různých organizací, jako je NCDL, North Shore Animal League International a nadace Rozvoj občanské společnosti z Maďarska se podělí s delegáty o své zkušenosti jak získat finance od jednotlivců a institucí.
Značná část konference bude věnována výchově. Děti z pražských škol předvedou svůj projekt, jehož námětem bude učební pomůcka, pomocí níž by mohly svým spolužákům a vrstevníkům vysvětlit nutnost odpovědného vlastnictví domácích zvířat. Britská organizace Education Connections bude přednášet na téma psychologie v komunikaci s dětmi.
 Přednášky expertů budou dále zahrnovat témata: provoz útulků na ekonomické bázi, chování psů a obohacení jejich životního prostředí, běžné nemoci psů a koček a sterilizační programy.


 

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist