Psi z Krupé jsou připraveni k umístění!

09.05.2006

Před časem jsme na našich stránkách informovali o osudu psů chovaných v obci Krupá na Rakovnicku (více informací zde). Psů se dočasně ujal Rudolf Desenský, který si vzal na starost jejich převýchovu, tak aby byli znovu umístitelní do nových domovů. A právě nyní jsou tito připraveni k umístění.

 

V současné době je v mikroazylu Rudolfa Desenského (webové stránky http://www.psycholog-psu.com/ a www.dogs.erbak.com) umístěno kromě dalších pejsků k osvojení i 20 psů z Krupé na Rakovnicku, zabavených původnímu majiteli z důvodů naprosto nepředstavitelného týrání.

 

Pejsci, o kterých si můžete přečíst v nabídce zde http://www.dogs.erbak.com/viewtopic.php?t=1019 a prohlédnout jejich fotografie zde http://dogs.erbak.com/album_cat.php?cat_id=74, hledají nový domov. Tito pejsci nemají žádné zlozvyky, neboť s člověkem dříve takřka nepřišli do styku. Jsou to učenlivá, hravá a mazlivá zvířátka, která si na nové páníčky rychle zvyknou a budou jim skvělými kamarády.

 

Kdo můžete a chcete poskytnout domov některému z nich, či víte o někom, kdo by mohl, prosím, kontaktujte co nejdříve pana Desenského.

 

Tel.: 608 623 144 , 721 775 078

 

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   

 

 
zapujckaPartnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 

Internetoví partneři


 

TOPlist