Ochranazvířat.cz: Pozvánka na jarní umísťovací výstavu opuštěných koček

22.03.2006 V neděli 2. dubna 2006 se koná v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9, Horní Počernice) VÝSTAVA PRO KOČKU - jarní umísťovací výstava opuštěných koček.

V neděli 2. dubna 2006 se koná v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9, Horní Počernice) VÝSTAVA PRO KOČKU - jarní umísťovací výstava opuštěných koček. Vybrat si mňoukajícího spolubydlícího, nebo jenom přispět opuštěným číčám pohlazením či něčím dobrým na zub budete moci od 10 do 17 hodin.

 

Cílem výstavy je najít nový domov pro co největší počet koček a shromáždit krmení pro ta zvířata (hlavně nechtěná koťata), která se na jaře do péče útulků, ochranářských organizací i soukromých pečovatelů dostanou. Proto je také vstupenkou na výstavu konzerva krmení pro kočky.

 

Na výstavě budete moci vidět svěřence následujících organizací:

 

·                     OS podbrdsko - Praha západ

·                     První společnost za práva koček - Hodonín

·                     Azyl pro opuštěné kočky LUCKY - Černiv

·                     Bona - Kozly

·                     BOCA, útulek pro kočky - Bukovany u Kyjova

·                     Pražský spolek ochránců zvířat

·                     Sdružení na ochranu zvířat v krajní nouzi - Praha

·                     Spolek přátel koček a jiných zvířat - Praha

·                     Kočičí útulek Bohnice - Praha

·                     Sdružení na ochranu zvířat Felca - Louny

·                     Depozitum paní Kopáčové - Černošice (Praha západ)

 

Počet útulků v seznamu se bude zvětšovat průběžně, jak se budou útulky hlásit.

 

Na výstavě si budete moci koupit za výhodné ceny chovatelské potřeby (krmivo, stelivo, kočičí toalety, hračky, škrabadla, pamlsky, vitamíny aj.) pro své domácí mazlíčky - zajišťuje internetový obchod Happy Animals. Prodávány budou i různé kočičí drobnosti v charitativním krámku (ukázka sortimentu) či grafické listy Františka PONa, které autor věnoval ve prospěch opuštěných koček.

 

Opuštěným kočičkám můžete pomoci také tím, že na výstavu přinesete zbytky látek nebo oblečení, ze kterého se dají ušít transportní sáčky či se dá využít místo pelíšků. Organizátoři přivítají také použité chovatelské potřeby, které vaše kočičky již nepotřebují.

 

Pro děti je přichystán program, na kterém se podílí Muzeum dětské kresby (www stránky). Navíc děti, které přinesou na výstavu vlastnoručně namalovaný obrázek kočky (čtvrtka velikosti A4), mají vstup zdarma a navíc budou jejich obrázky vystaveny v Muzeu dětské kresby v rámci výstavy dětských kreseb s kočičí tématikou. Ta se koná od 3. do 24. dubna 2006 v domě U Zelené žáby - U Radnice 13 / 8, Praha 1), a to denně - s výjimkou pondělka - od 13 do 18 hodin.)

 

 

Jak se na výstavu dostanete?

 

VÝSTAVA PRO KOČKU se koná v prostorách Chvalské tvrze (Praha 9 - Horní Počernice), která se nachází jednu zastávku autobusem od konečné metra B Černý most. Použít můžete autobus čislo 221, 223, 261, 273, 303, 304, 353 nebo 398.

 

Pojedete autem? Podívejte se na zvětšovací mapu. (Odkaz se otevře v novém okně.)

Adresa: http://www.ochranazvirat.cz/337/czech/clanek/pozvanka-na-jarni-umistovaci-vystavu-opustenych-kocek/