PSÍ PORADNA opět v provozu

Nevíte si rady při soužití s Vaším čtyřnohým miláčkem? Přijďte se poradit!

 

Městský člověk se stále více odcizuje přírodě, mnoho obyvatel velkých měst řeší svou potřebu kontaktu s přírodou tím, že si pořídí kus živé přírody domů v podobě domácích zvířat nebo rostlin. Mezi mnoha domácími zvířaty má však své jedinečné postavení právě pes – se svým majitelem se pohybuje nejen v jeho domácnosti, ale také mezi lidmi. Právě proto soužití lidí a psů ve městě přináší mnoho radosti, ale také nemalé problémy a potíže.

 

Mnoho zásadních problémů vzniká už v samotném základu – ve výběru vhodného psa. S nejvyšším rozmyslem a odpovědností je proto třeba k pořízení psa přistupovat už v prvních úvahách. I celý další život se psem přináší mnoho otázek, které vyžadují řešení.

 

Patříte k těm, kteří psa už mají a denně řeší nejrůznější situace a problémy vznikající při běžném soužití s čtyřnohým členem domácnosti?

Máte pocit, že Vám přerůstají potíže přes hlavu? 

Nebo máte jen chuť něco v soužití se psem změnit či se potřebujete zeptat na nějakou zcela konkrétní informaci? Možná bude pro Vás tohle to  pravé:

 

Nadace na ochranu zvířat  stále pokračuje v projektu psí poradny, kam se zájemci mohou obrátit na odborníky s jakýmikoliv dotazy a problémy týkajícími se psů – od výběru vhodného štěněte přes otázky výchovy,  péče o psa a chovatelství,  zdraví, legislativy, až po veškeré důležité kontakty, možnosti aktivit se psem,  cestování a dovolené apod.

 

Ke všem těmto i jakýmkoliv jiným otázkám mohou zájemci využít Psí poradny, která je k dispozici nově od října každou poslední středu v měsíci od 18.00 do 20.00 v sídle Sdružení Tereza (Labyrint), Haštalská 17, Praha 1 

 

Nutno předem objednat na tel. 224 816 868!

 

První poradna nového cyklu 26.10.2005, další každou poslední středu v měsíci !!!

 

Poradnu řídí paní Vladimíra Tichá, dlouholetá chovatelka a rozhodčí, autorka několika publikací a mnoha článků v odborných kynologických časopisech

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujckaPartnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 

Internetoví partneři


 

TOPlist