Kniha „Kolja …to neznáte mého psa!“

08.12.2004

V knize „Kolja…to neznáte mého psa!“ čtenář najde příběhy, které vypovídají o vzájemném vztahu mezi člověkem a jeho věrným přítelem psem. Zjistí, jaký názor má na společný život pes a jak to vidí jeho páníček. O svých radostech, starostech, o lásce, bolesti i smrti vyprávějí české známé osobnosti a jejich psí mazlíčci.

Hlavním autorem knihy je pan Václav Židek, druhou spoluautorkou je čechošvýcarská spisovatelka Blanka Kubešová. Na knize se kromě toho podílelo dalších 46 spoluautorů. Všichni autoři se vzdali svého honoráře ve prospěch útulků pro opuštěná zvířata (peníze budou zaslány Nadaci na ochranu zvířat, která je útulkům rozdělí).

Slavnostní křest knihy proběhl 29. listopadu v Městské knihovně v Praze při benefičním koncertu „Podejte pac!“, který se pořádal při příležitosti 10. výročí založení Nadace na ochranu zvířat. Sudičkami a kmotry knihy byli prezidentka Nadace paní Marcela Lund, zpěvačka Marta Kubišová a malíř pan Zdeněk Hajný, který ji netradičně pokřtil přiložením křišťálu ve tvaru srdce.

Knihu vydalo plzeňské nakladatelství Fraus (info@fraus.cz , Goethova 8, 301 31 Plzeň), kde je možné si ji objednat. Knihu je také možné zakoupit ve větších knihkupectvích (Palác Luxor, Kanzelsberger, všechna knihkupectví zapojená do projektu Rodinné knihkupectví…).

Plnobarevná publikace má 288 stran, barevné fotografie a černobílé ilustrace. Cena je 299,- Kč.

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist