10 LET NADACE

09.12.2004


Benefičním koncertem „ Podejte pac“
oslavila Nadace na ochranu zvířat 10. výročí svého založení. Koncert se uskutečnil 29.11.2004  v 19 hodin ve Velkém sále Městské knihovny v Praze. Hvězdami našeho koncertu byly paní Marcela Lund, zakladatelka a prezidentka Nadace, a paní Marta Kubišová, zpěvačka a čestná členka správní rady Nadace. Obě dámy se významně zasloužily o rozvoj ochrany zvířat v ČR a patří jim upřímné uznání. 

Máme velkou radost, že se dvouhodinový program plný písniček, ale i vážného a nevážného povídání o životě zvířat ve světě, kde vládnou lidé, divákům líbil. Tak náročnou společenskou akci Nadace ještě nikdy nepořádala. Úspěch by se ale jistě nedostavil bez pomoci všech, kdo nám s přípravou a realizací pomohli. Největší dík a obdiv si zaslouží náš tvůrčí tým: paní Alena Heinová, pan Stanislav Vaněk a pan Václav R. Židek. Velmi si vážíme toho, že všichni účinkující, mezi nimiž byli i naši patroni, vystoupili bez nároku na honorář a darovali nám všem kus svého kumštu a tolik vzácného času. Byli to: Marta Kubišová, Soňa Červená, Václav Neckář, Jiří Korn + 4tet, Jitka Molavcová, Denisa Marková, Petr Vacek a Martin Dejdar, Zuzana Stirská a děti, Ivan Hlas, Josef Fousek, Alexander a Natalia Shonertovi, Josef Pellar a skupiny Archeus, Šlapeto a EXIT a bezchybní moderátoři Jana Rychterová a Filip Sychra. Poděkování patří našemu partnerovi Městské knihovně a panu J. Simkaničovi, dále pak všem sponzorům: společnosti Tommi a panu Vladimíru Janickému, nakladatelství Fraus a pánům Frausovi a Brejchovi, společnostem Bohemia Piano, a.s., H&T MATEX, s. r. o. , Albio, s.r.o a Rhyton, s.r.o.  Za podporu děkujeme také našemu mediálnímu  partnerovi ČRo2.

 

V průběhu večera byla představena naše veřejná sbírka „ Žijeme tady společně“. Děkujeme všem, kdo na ni přispěli či přispějí, třeba i zasláním dárcovské SMS s textem DMS OCHRANAZVIRAT na číslo 87777 . Uskutečnil se také netradiční křest knihy „ Kolja...to neznáte mého psa“, který pomocí křišťálu ve tvaru srdce provedl malíř a patron Nadace pan Zdeněk Hajný. Kolektiv autorů této půvabné knížky psích příběhů se vzdal honoráře ve prospěch naší Nadace, která věnuje získané prostředky psím útulkům. Věříme, že si knížka najde mnoho spokojených čtenářů.

 

Na závěr bychom rádi poděkovali všem, kdo jste přišli podpořit naši Nadaci svou účastí na koncertu. Vás všechny si ještě dovolujeme pozvat ke shlédnutí jeho hodinového záznamu 25.12. ve 14,00 na ČT2 nebo v repríze 27.12.2004 v 10,20 hod. rovněž na ČT2.

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist