Ochranazvířat.cz: Nyní můžete podpořit Nadaci na ochranu zvířat také formou DMS - dárcovské SMS

15.12.2004 Podpořit dobrou věc už nemůže být snadnější.

Od roku 2004 funguje společný projekt Fóra dárců - organizace pro dárce, usilující o podporu filantropie v České republice a Asociací provozovatelů mobilních sítí s názvem Donors Message Service, zkráceně "DMS - Dárcovská SMS". Jde o jednoduchý způsob, jakým může každý držitel mobilního telefonu podpořit menší finanční částkou neziskovou organizaci podle svého výběru.

K projektu DMS se připojila i Nadace na ochranu zvířat se svým projektem „Žijeme tady společně“, jehož cílem je přispět ke zlepšení vztahu člověk – zvíře – životní prostředí, a to přímou pomocí zvířatům v ohrožení (podporou útulků pro opuštěná zvířata a záchranných stanic pro volně žijící handicapované živočichy) a také vzdělávacími a osvětovými programy pro laickou i odbornou veřejnost.

Podpořit dobrou věc už nemůže být snadnější. Stačí odeslat dárcovskou SMS s textem DMS OCHRANAZVIRAT na číslo 87777. Cena za SMS je 30,- Kč. Nadace na ochranu zvířat obdrží 27,- Kč.

Více informací o projektu najdete na http://www.darcovskasms.cz.
Aktuální stav došlých SMS najdete na http://www.darcovskasms.cz/index.php?page_id=stav.

Děkujeme Vám za podporu!

Adresa: http://www.ochranazvirat.cz/196/czech/clanek/-b-nyni-muzete-podporit-nadaci-na-ochranu-zvirat-take-formou-dms---darcovske-sms-b-/