Mezinárodní konference o začlenění welfare zvířat do výuky na vysokých školách pro střední a východní Evropu

10.03.2004

Konference se koná 26. dubna 2004 na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně

Pořádají:

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno

The World Society for the Protection of Animals (WSPA)

Compassion in World Farming (CIWF)

Nadace na ochranu zvířat


Potřeba respektovat znalosti o welfare zvířat nabývá na důležitosti mezi vědci, pedagogy, lidmi pracujícími se zvířaty a širokou veřejností. Zákony na ochranu zvířat se zdokonalují a jejich vymáhání záleží na postoji a znalostech veterinárních a zemědělských pracovníků.  Vzdělávání a osvěta tedy v tomto procesu hrají klíčovou roli. Rádi bychom Vás pozvali na konferenci, která je určena pro vyučující a odborníky, kteří se podílejí na tvorbě osnov na veterinárních a zemědělských univerzitách.

Na konferenci se bude hovořit o možnostech a zkušenostech v této oblasti, zejména o znalostech a zkušenostech vysokých škol zemědělského a veterinárního zaměření, pokud jde o začlenění welfare zvířat do programu výuky. Jedná se o první podobnou příležitost, kdy se mohou zástupci vysokých škol a univerzit ze střední a východní Evropy (spolu s některými dalšími odborníky ze zemí EU) podělit o své zkušenosti, myšlenky a postupy v rámci tohoto velmi důležitého tématu.

Konference má nabídnout příležitost interaktivní účasti. Pro účastníky konference budou také připraveny vzdělávací materiály, které jsou využitelné ve výuce. Bude rovněž poskytnut prostor, kde budou účastníci moci představit různé vzdělávací materiály v tištěné a digitální podobě.  

Program konference naleznete zde.

Jednacím jazykem bude angličtina. Bude zajištěn simultánní překlad do češtiny.

Na konferenci není žádný účastnický poplatek. Občerstvení a oběd formou bufetu budou poskytovány zdarma. Lze také požádat o uhrazení cestovného (cesta + ubytování v hotelu). Registrační formulář stejně tak jako formulář žádosti o uhrazení cestovného najdete na internetových stránkách Veterinární a farmaceutické univerzity Brno http://www.vfu.cz (na úvodní stránce).

Přihlášky na konferenci zašlete prosím co nejdříve

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist