Veřejná sbírka - přispějte na ochranu zvířat!

20.01.2004

Tisková zpráva Nadace na ochranu zvířat – Veřejná sbírka „Žijeme tady společně“ a kasičky 20.1. 2004¨

Od 14. 12. 2003  se mohou lidé setkat na různých místech Prahy, především v obchodních centrech,  s kasičkami s logem Nadace (viz přiložené foto). Tyto kasičky jsou instalovány v rámci sbírky „Žijeme tady společně“. Sbírka byla oficiálně zahájená při příležitosti Světového dne zvířat 4.11. 2003 benefičním prodejem pohlednic se zvířecími motivy, které se stále budou i nadále příležitostně prodávat.

Veřejná sbírka „Žijeme tady společně“ je pokračováním sbírky na Krizové konto, vzniklé po loňských katastrofálních povodních a schválené Magistrátem hl. města Prahy-. Na toto konto bylo vybráno přes 366 750,- Kč, které Nadace přerozdělila útulkům a záchranným stanicím postiženým povodněmi. Účel sbírky „Žijeme tady společně“ byl rozšířen,  peníze vybrané pomocí kasiček i benefičním prodejem pohlednic budou využity v souladu s posláním a cíli Nadace na ochranu zvířat – na rozvíjení péče o zvířata a harmonizaci vztahů člověk-zvíře-životní prostředí.

Doufáme, že nejen kasička v nákupním centru Černý most, kde bylo 14.12. oficiální představení spojené se zábavným odpolednem, ale i další kasičky, umístěné v obchodě Sparkys v Havířské ulici a v nově otevřeném nákupním centru Carrefour v Praze 13 - Stodůlkách, budou kolemjdoucím připomínat jejich odpovědnost za vše živé, které k sobě poutáme a že se budou úspěšně plnit příspěvky od lidí, kterým není lhostejný osud zvířat žijících kolem nás. Kasičky budou postupně rozmístěny i na dalších místech, o nových možnostech Vás budeme neprodleně informovat.

 Záštitu nad celou sbírkou převzal primátor hl. města Prahy MUDr. Pavel Bém, Mediálním partnerem je Český rozhlas 2.

Konto této sbírky, na které je také možno přispívat, je 576843713/0300.

 

Všem, kteří přispějí, děkujeme!

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujckaPartnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 

Internetoví partneři


 

TOPlist