Zábavné odpoledne na Černém mostě

05.01.2004

Kdo zavítal 14.12. odpoledne do zábavního centra Černý most, měl možnost poslechnout si příjemnou muziku a krásné písničky Denisy Markové a Heidi Janků, podívat se na zajímavé vystoupení kouzelníka a poslechnout si povídání o zatoulaných a ztracených pejscích v podání vedoucí útulku v Praze-Komořanech paní Kladivové. Na své si přišly i děti, pro které byla připravena i \\\\\\\"kouzelná\\\\\\\" soutěž.

Především ale byla návštěvníkům představena kasička k veřejné sbírce \\\\\\\"Žijeme tady společeně\\\\\\\" a začala se pomalu plnit prvními příspěvky. Kasička zůstala k dispozici pro ty, kteří by chtěli přispět, v prostorách nákupního centra Černý most.

Doufáme, že nejen kasička v nákupním centru Černý most, ale i další kasičky, umístěné v obchodě Sparkys v Havířské ulici a v nově otevřeném nákupním centru Carrefour v Praze 13 - Stodůlkách, budou kolemjdoucím připomínat jejich odpovědnost za vše živé, které k sobě poutáme a že se budou úspěšně plnit příspěvky od lidí, kterým není lhostejný osud zvířat žijících kolem nás.

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist