Nadace na ochranu zvířat pořádá 14.12. 2003 zábavné odpoledne, spojené s představením kasičky k veřejné sbírce Žijeme tady společně

05.12.2003

Kdy: 14.12.2003, 15.00 hodin

Kde:  Centrum Černý most – Zábavní centrum

Předběžný program:

-         zahájení – úvodní slovo (pozván primátor hl. m. Prahy  MUDr. Pavel Bém)

-         dražba keramiky – dodavatel MAKRA KERAMSTUDIO Milevsko  (výtěžek dražby bude prvním příspěvkem do právě představené kasičky)

-         kouzelnické představení (Tom Gryf)

-         vystoupení známých osobností (bude upřesněno)

-         představení pražského soukromého útulku a osudů jeho zvířat

 

V rámci programu bude představena kasička k veřejné sbírce „Žijeme tady společně“. Od tohoto dne budou lidé nacházet na různých místech Prahy, především v obchodních centrech,  kasičky s logem Nadace (viz přiložené foto). Sbírka byla oficiálně zahájená při příležitosti Světového dne zvířat 4.11. 2003 benefičním prodejem pohlednic se zvířecími motivy, které se budou prodávat také 14.12. v průběhu tohoto odpoledního programu.

Veřejná sbírka „Žijeme tady společně“ je pokračováním sbírky na Krizové konto, vzniklé po loňských katastrofálních povodních a schválené Magistrátem hl. města Prahy-. Na toto konto bylo vybráno přes 366 750,- Kč, které Nadace přerozdělila útulkům a záchranným stanicím postiženým povodněmi. Účel sbírky „Žijeme tady společně“ byl rozšířen,  peníze vybrané pomocí kasiček i benefičním prodejem pohlednic budou využity v souladu s posláním a cíli Nadace na ochranu zvířat – na rozvíjení péče o zvířata a harmonizaci vztahů člověk-zvíře-životní prostředí. 

 

Záštitu nad celou sbírkou převzal primátor hl. města Prahy MUDr. Pavel Bém, Mediálním partnerem je Český rozhlas 2.

Konto této sbírky, na které je také možno přispívat, je 576843713/0300.

 

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist