Ochranazvířat.cz: FESTIVAL ZVÍŘAT

29.09.2016

Pozvánka na FESTIVAL ZVÍŘAT

Srdečně Vás zveme na FESTIVAL ZVÍŘAT, který se koná 

ve dnech 1. - 2. 10. 2016, na Výstavišti Praha - Holešovice, 

v Křižíkových pavilonech a na venkovních plochách areálu výstaviště.

Slavnostní zahájení Festivalu zvířat proběhne v sobotu 1.10., od 13 do 13:30 hodin, na pódiu Křižíkovy fontány, za účasti zástupců pořadatelů, paní Marty Kubišové, patronky Nadace na ochranu zvířat, Mgr. Petra Štěpánka CSc., starosty MČ Praha 4 a JUDr. Jiřího Pospíšila, poslance Evropského parlamentu.

V rámci FESTIVALU ZVÍŘAT jsou pořádány následující hlavní akce:

SVĚTOVÝ DEN ZVÍŘAT 2016
oslava svátku zvířat nabízející pestrý a zábavný program pro veřejnost
Akce se koná pod záštitou Mgr. Petra Štěpánka CSc., starosty MČ Praha 4 a za finanční podpory této městské části.

ANIMAL EXPO
veletrh krmiv a chovatelských potřeb pro domácí zvířata

BLACK & WHITE
I. TICA výstava koček v ČR

III. REKORD BULL SRAZ

největší sraz psů bull plemen v ČR


FESTIVAL ZVÍŘAT
Nadace na ochranu zvířat připravila zajímavý a pestrý program akce Světový den zvířat 2016.

Návštěvníci se mohou těšit na pestrý a zábavný program, jehož součástí budou mimo jiné ukázky zájmových, sportovních a volnočasových disciplín se psy – např. Agility, Dogdancing, Dogfrisbee, Dogfitness, Treibball, Puller sport, Hersenwerk, Nosework, Psí triky, Canicross, Biatlon se psy aj., ukázky práce a výcviku asistenčních, vodicích a signálních psů, ukázky práce a výcviku záchranářských psů, ukázky práce psovodů Celní správy ČR, ukázky zdravotnické záchranné služby veterinární, ukázky odchytu zvířat, prezentace neziskových organizací pečujících o zvířata napříč spektrem druhů (prasátka chovaná v domácnosti, zájmová zoologická zvířata aj.), dále pódiová vystoupení odborníků specializujících se na problémové chování koček a psů a fyzioterapii zvířat, "mazlírna" se psy a adopční nabídka psů z útulků, prezentace útulků pro opuštěná domácí zvířata a záchranných stanic pro volně žijící živočichy (netopýři, draví ptáci, ježci aj.). Divácky atraktivní jistě bude i přehlídka a ukázky miniaturních, fríských, velšských a huculských koní nebo ukázky disciplíny Králičí hop.

Součástí programu Světového dne zvířat 2016 bude také Svatováclavská umisťovací výstava koček, 0. Národní výstava adoptovaných psů - BEST FRIEND a charitativní Procházka s motýlky v rámci projektu "Motýlci sluší i pomáhají" ve prospěch útulků v ČR.

Na programu jsou také sportovní, dovednostní a zábavné soutěže o ceny pro děti, dospělé i zvířata, odborné poradny Nadace na ochranu zvířat a charitativní sbírka krmiv, pamlsků, chovatelských potřeb a vybavení pro útulky a záchranné stanice pro volně žijící živočichy v ČR.

Srdečně vás zveme na Světový den zvířat 2016 / Festival zvířat a těšíme se na setkání s vámi na této jedinečné akci.

Pořadatelé Festivalu zvířat: 
Incheba Expo Praha spol. s.r.o., Nadace na ochranu zvířat, Haf & Mňau a CoolCats.

Vstupné na Festival zvířat: 100,-Kč na osobu/den.
Zlevněné vstupné: 80,-Kč na osobu/den - po předložení poukázky opravňující na zlevněné vstupné, studenti po předložení studentského průkazu, skupina studentů s pedagogickým doprovodem pouze po předložení jmenného seznamu studentů/žáků s razítkem a podpisem školy.

Osvobozeni od vstupného: 
děti do 10 let (včetně) a ZTP/P + 1 osoba v doprovodu.

Více informací zde:
https://www.facebook.com/events/1767639663452306/
http://www.incheba.cz/veletrh/festivalzvirat.html
www.ochranazvirat.cz


Tisková zpráva
Program

Adresa: http://www.ochranazvirat.cz/1023/czech/clanek/festival-zvirat/