Ochranazvířat.cz: I. Národní výstava adoptovaných psů - BEST FRIENDS 2016

29.08.2016

Nezisková organizace Home 4 Pets chystá historicky první ročník Národní výstavy adoptovaných psů BEST FRIENDS 2016!
Tato unikátní akce proběhne na Výstavišti Praha Holešovice o víkendu 1. a 2. října 2016 v rámci programu Světového dne zvířat 2016 pod FESTIVALEM ZVÍŘAT 2016, jehož pořadatelé jsou Nadace na ochranu zvířat, Incheba Expo Praha spol. s.r.o., časopis HAF & MŇAU a Cool Cats.

Záměrem organizace Home 4 Pets je cíleně upozornit na bezpočet úžasných psích originálů různých povah, velikostí, barev i věkových kategorií, které kratší či delší dobu, někdy i v zapomnění, tráví svůj život za mřížemi útulkových kotců.


Nezisková organizace Home 4 Pets chystá historicky první ročník Národní výstavy adoptovaných psů BEST FRIENDS 2016!
Tato unikátní akce proběhne na Výstavišti Praha Holešovice o víkendu 1. a 2. října 2016 v rámci programu Světového dne zvířat 2016 pod FESTIVALEM ZVÍŘAT 2016, jehož pořadatelé jsou Nadace na ochranu zvířat, Incheba Expo Praha spol. s.r.o.,časopis HAF & MŇAU a Cool Cats.

Záměrem organizace Home 4 Pets je cíleně upozornit na bezpočet úžasných psích originálů různých povah, velikostí, barev i věkových kategorií, které kratší či delší dobu, někdy i v zapomnění, tráví svůj život za mřížemi útulkových kotců.

Na rozdíl od prakticky všech psích výstav nebude tato o kráse, eleganci a roztomilosti vystavovaných jedinců, ale hlavním kritériem odborného posuzování bude úroveň předvedení psa v pohybu a postoji s důrazem na souhru mezi psem a psovodem, jejich vzájemný vztah a spolupráci.

Věříme, že se mezi Vámi najde velké množství majitelů "útulkáčů", proto neváhejte a stavte se za námi na Světový den zvířat, zúčastněte se výstavy BEST FRIENDS 2016, budeme se těšit!
Více informací naleznete zde, můžete nahlédnout také na Všeobecná ustanovení.
Přihlášku pak najdete tady.

Home 4 PetsAdresa: http://www.ochranazvirat.cz/1019/czech/clanek/i-narodni-vystava-adoptovanych-psu---best-friends-2016/