Ochranazvířat.cz: Motýlci sluší i pomáhají

08.08.2016

Z tohoto projektu máme obzvláště velkou radost - kromě toho, že pomáhá, také sluší :-)!
Koupí psích motýlků značky Funky Dog Bow Ties přispějete 30% z ceny každého motýlku na útulky a záchranné stanice v ČR.
Díky tvůrkyni tohoto projektu, slečně Katarině Králové, se elegantní psí motýlky Funky Dog Bow Ties pomalu ale jistě stávají symbolem podpory útulků.

„Každý psík, který nosí motýlek, ukazuje světu, že pomáhá svým kámošům útulkáčům.“


Koupí psích motýlků značky Funky Dog Bow Ties přispějete 30% z ceny každého motýlku na útulky a záchranné stanice v ČR. Děkujeme!

V červenci 2016 jsme odstartovali spolupráci na krásném projektu Funky Dog Bow Ties, který přivádí k životu slečna Katarina Králová. Elegantní psí motýlky Funky Dog Bow Ties se pomalu ale jistě stávají symbolem podpory útulků. Prostřednictvím kampaně „Motýlci sluší i pomáhají“ je 30 % z prodeje těchto slušivých módních doplňků věnováno na podporu ochrany zvířat (20 % přímo Nadaci na ochranu zvířat na následné přerozdělení útulkům a dalším organizacím).

„Každý psík, který nosí motýlek, ukazuje světu, že pomáhá svým kámošům útulkáčům.“ 

Od června 2016 motýlky vyrábí chráněná dílna v Mělníku u Prahy – Fokus Praha. Do projektu je zapojený také azylový dům ve Vsetíně. Motýlky tak pomáhají nejen zvířatům, ale i lidem v nouzi.

O tom, jak se u Katariny zrodil nápad na výrobu těchto šik charitativních motýlků, si můžete přečíst zdeJejí kreativita, cit pro módu a chuť pomáhat zvířatům se spojily do projektu Funky Dog Bow Ties, jehož tváří je její milovaný Mr. Cuddlo.


Na e-shopu www.psimotylek.cz je navíc možné koupit i žlutý motýlek, kterým by se měli značit citliví psi, kteří by uvítali více prostoru. O projektu Žlutá stužka = prosím, potřebuji prostor se dočtete např. zde nebo na Facebooku.


Děkujeme, že spolu s námi pomáháte zvířatům.

Adresa: http://www.ochranazvirat.cz/1018/czech/clanek/motylci-slusi-i-pomahaji/