Ochranazvířat.cz: Procházka se psy naplnila 4 638 misek!

16.06.2016

Ve středu 14. 6. 2016 jsme byli v psím útulku Bouchalka v Buštěhradě, abychom tam společně se společností Mars Czech s.r.o. předali krmivo, které se "nasbíralo" na Procházce se psy. Za každého registrovaného účastníka procházky darovala společnost Mars Czech s.r.o. 1 kg suchého krmiva značky Pedigree. V krásném počasí se sešlo hodně účastníků – více než v minulém roce: 447 lidí, 318 psů a 1 morče :-). Útulek Bouchalka tak obdržel takové množství krmiva, které naplní 4 638 psích misek.

Společnost Mars Czech s.r.o., se kterou dlouhodobě spolupracujeme na kampani Pomozte naplnit misky v útulcích, spolupořádala dne 7. 5. 2016 Procházku se psy. Tato akce, jež se konala v pražské Stromovce, byla součástí výstavy Sport Expo a Volkswagen Maratonského víkendu 2016. Za každého registrovaného účastníka Procházky se psy darovala společnost Mars Czech s.r.o. 1 kg suchého krmiva značky Pedigree vybranému útulku; krmivo tentokrát obdržel psí útulek Bouchalka v Buštěhradě. Útulek se na této akci prezentoval, návštěvníci se mohli seznámit s nabídkou psů k adopci. Nadace na ochranu zvířat byla partnerem Procházky se psy.


V krásném počasí se sešlo hodně účastníků – více než v minulém roce: 447 lidí, 318 psů a 1 morče. Útulek Bouchalka tak obdržel takové množství krmiva, které naplní 4 638 psích misek. Krmivo jsme útulku osobně předali v úterý 14. 6. 2016, a to za účasti zástupkyň společnosti Mars Czech s.r.o. Příjemné prosluněné dopoledne mezi psy v dobře vedeném útulku nás naplnilo pocitem, že podobné akce mají smysl a útulkům a jejich obyvatelům opravdu pomohou.


Děkujeme, že spolu s námi pomáháte zvířatům!

Adresa: http://www.ochranazvirat.cz/1011/czech/clanek/prochazka-se-psy-naplnila-4-638-misek-/