MOŘSKÉ ŽELVY - Velký sen malé holky

02.06.2016

Jedna z dalších akcí, kterou chystáme v prostorách Nadace na ochranu zvířat, proběhne ve čtvrtek 16. 6. 2016 od 17:00. Půjde o promítání spojené s přednáškou na téma ochrana mořských želv. Připravila si ji pro vás paní Hanka Svobodová, kterou jste si mohli poslechnout také na letošním ročníku veletrhu FOR PETS.


S první mořskou želvou se paní Hanka Svobodová setkala v osmnácti letech, kdy jela do Mexika pracovat jako dobrovolník v projektu zaměřeném právě na ochranu mořských želv. Od té doby se snaží těmto plazům pocházejícím z dob dinosaurů pomoci, jak se dá. Mořskými želvami a příčinami jejich ohrožení se zabývala na katedře Ekologie Přírodovědecké fakulty UK v Praze a kvůli nim studovala i indonéštinu na univerzitě v Padangu na Sumatře. V Indonésii se totiž snaží vytvořit vzorové centrum na ochranu těchto kriticky ohrožených plazů.

V rámci této akce se společně podíváme na krásné i smutné fotografie, shlédneme kousek filmu, dozvíte se, kolik druhů mořských želv vlastně existuje, co je ohrožuje a jak jim my všichni můžeme pomoci.


Vložné: dobrovolné

Přednáška proběhne v přednáškovém sále Nadace na ochranu zvířat, Pujmanové 1219/8, Praha 4 (1. patro).
Přihlašování a bližší informace na tel. 222 135 460 nebo emailem nadace@ochranazvirat.cz.

Více informací také na události na Facebooku.

Těšíme se na vás!

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist