Procházka se psy

04.05.2016

V sobotu 7. 5. 2016 se v pražské Stromovce koná Procházka se psy, v minulých letech známá jako Pedigree procházka se psy. Coby doprovodná akce proběhne od 14:00 v rámci Volkswagen Maratonského víkendu 2016pořadatelem je RunCzech. Stejně jako v minulosti se na této akci podílíme. Půjde o nenáročnou, 4,5 km dlouho procházku, která je vhodná pro celou rodinu. Pejsky v cíli čeká medaile na památku.

Společnost Mars Czech s.r.o., se kterou dlouhodobě spolupracujeme na kampani Pomozte naplnit misky v útulcích, je hlavním partnerem a sponzorem Procházky se psy. Za každého registrovaného účastníka daruje značka Pedigree 1 kg suchého krmiva psímu útulku Bouchalka, který bude na akci - stejně jako Nadace na ochranu zvířat - přítomen od 11:00.

Trať procházky povede podle následujícího nákresu.


Více informací, včetně startovného a pravidel "závodu", najdete zdePro pejska je nutné mít platný očkovací průkaz, pro vás pak dobrou náladu :-).

V souvislosti s Volkswagen Maratonským víkendem bude na Výstavišti Holešovice Praha ve dnech 5. 5. až 7. 5. 2016 probíhat také Sport Expo - 10. jubilejní ročník veletrhu aktivního životního stylu. Na místě bude více než 130 vystavovatelů a doprovodný program. Právě zde bude v sobotu 7. 5. 2016 Nadace na ochranu zvířat pro návštěvníky poskytovat bezplatnou kynologickou poradnu a infocentrum.

Těšíme se na setkání!

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist