Poděkování fenky Ťapky

21.04.2016

Nadace na ochranu zvířat dlouhodobě podporuje útulek pro psy Městské policie v Litvínově. Tento útulek je na vysoké úrovni díky nadšení a obětavé práci jeho vedoucího, pana Štefana Horského, který dbá nejen na kvalitu péče o psy, ale také na prezentaci útulku na veřejnosti. Jedna z pěkných akcí je pravidelné „Poděkování fenky Ťapky“, večerní program v Městské knihovně v Litvínově, na kterém jsou oceněni ti, kteří nějakým způsobem útulku pomohli, ať už tím, že vzali do péče některého z těžko umístitelných psů a dobře se o něj starají, nebo přispěli finančně či materiálně na činnost útulku.


Letos tento krásný večer (i s velmi pěkným kulturním programem) proběhl 24. března a byla na něj pozvána i Nadace na ochranu zvířat, která dostala také velmi milé „Poděkování fenky Ťapky“ za dlouhodobou podporu útulku v Litvínově. Toto ocenění nás velice potěšilo a opravdu si ho vážíme a děkujeme za něj.

P. S. Fenka Ťapka je krásná a velice milá fenka, která je maskotem útulku a přes svůj handicap (má amputovanou jednu nohu) je veselá a vitální. Přejeme jí hodně zdraví! 

JAK MŮŽETE POMOCI?
Pomozte nám pomáhat
Platba PaySec
50 Kč
100 Kč
300 Kč
500 Kč
1 000 Kč
Partneři


Sponzoři

 
   
 
zapujcka

Partnerské organizace
 spolecnost pro zvirata
 
Mediální partneři


 


 

 

 


Internetoví partneři


 

TOPlist